Конфлікт між Іваном Редкачем та Василем Ломаченком триває не один місяць. Перший завжди старається знаходити можливість затролити свого земляка. Цього разу Іван зізнався, чому вболівав за поразку українського боксера, поставивши чималу суму грошей за перемогу Лопеса. Про це він розповів під постом Теофімо у інстаграмі.

Оце так Травма Ломаченка – цирк та повна брехня: Редкач не вірить українцю

Підтримка Редкача

Боксер з Америки виклав світлину зі своїм батьком, яку не обійшов стороною одіозний українець.

"Цей хлопець розбив Ломі серце. Хороша робота від команди Лопеса", – написав Редкач.

Підписники, які побачили цю відповідь припустили, що Редкач не підтримує Ломаченка через його політичну позицію.

Ломаченко може підтримувати будь-кого, це його вибір. Вболіваю за хороший бокс та хороший виступ Лопеса та його команди. Я за Теофімо через його мотивацію, прагнення до перемоги та його особистості. Щобільше, Лопес не пов'язаний з українською політикою та політичними поглядами Лома,
– прокоментував Іван.

Конфлікт між Редкачем та Ломаченком: головне

  • Редкач негативно висловлюється у сторону Ломаченка. Зокрема, Іван порівняв земляка з президентом Росії Володимиром Путіним. Перед поєдинком Ломаченко – Лопес Редкач повідомив, що поставив 25 тисяч доларів на перемогу Теофімо.
  • Він через соціальні мережі запропонував Василю перейти в його дивізіон, щоб провести поєдинок один проти одного.
  • Перед поєдинком закликав Ломаченка бігти якнайдалі від потужних ударів американця. Раніше він прокоментував тренування Лопеса, який готується до бою проти українця. Він вважав, що ще декілька таких відео і боксер з України б відмовився від поєдинку.
  • Робив скандальні опитування щодо результату бою Ломаченко – Лопес, де порівняв Василя з "братом у Христі".