Іван Редкач виклав великий пост у своєму Instagram-акаунті, у якому жорстко розкритикував інформацію про травму Ломаченка. Він заявив, що команда Василя придумує виправдання, які пояснили б поразку Ломаченка у бою проти Лопеса.

До теми: Ломаченку зробили операцію – українець із серйозною травмою плеча бився з Лопесом

Жорстка критика від Редкача

"Схоже більше на чисту брехню, чим на вагомі доводи щодо програшу. Очевидно, що замість того, щоб переглянути свій бій і працювати над помилками, Василь і його команда придумують причини і виправдання поразки. Ми всі прекрасно бачили, як Василь віджимався на кільцях, ходив на руках, по воді, на чому тільки можна і як тільки можна під час свого підготовчого табору", – написав боксер.

Редкач пригадав і слова Василя перед боєм. Який говорив, що відмінно себе почуває, немає жодних травм та готовий до поєдинку так, як ніколи ще не був. Тому інформацію про те, що Ломаченко бився з американцем із серйозною травмою плеча назвав повною брехнею.

Він зазначив, якщо це була правда про пошкодження боксера, то куди дивилась команда Ломаченка. Вона випустила на ринг проти серйозного суперника травмовано боксера, такий крок зі сторони команди є просто безглуздим.

Що це... клоунада? Плювок в обличчя всьому боксу? Плювок і посмішка над фанатами? Або амбіції великого хлопчика, який не слухається свого тата? Це просто цирк, хоча навіть не смішно, а низько,
– заявив Редкач.

Редкач пригадав ситуацію з Менні Пакьяо, який міг сісти в тюрму або великий штраф за те, що приховав інформацію про травму плеча перед боєм з Флойдом Мейвезером.

Неприязність Редкача

  • Останнім часом Редкач висловлювався негативно на адресу Ломаченка. Зокрема, Іван порівняв Ломаченка з президентом Росії Володимиром Путіним. Перед поєдинком Ломаченко – Лопес Редкач повідомив, що поставив 25 тисяч доларів на перемогу Теофімо
  • Редкач і до поєдинку не надто люб'язно ставився до свого земляка. Він через соціальні мережі запропонував Ломаченку перейти в його дивізіон, щоб провести поєдинок один проти одного.
  • Підтримував Лопеса, закликавши Василя бігти якнайдалі від потужних ударів американця. Раніше він прокоментував тренування Лопеса, який готується до бою проти Ломаченка. Він вважав, що ще декілька таких відео і українець би відмовився від поєдинку.
  • Робив скандальні опитування щодо результату бою Ломаченко – Лопес, де порівняв Василя з "братом у Христі".