"Є список, відповідає за це головний тренер"

Руслану Маліновському не знайшлось місце у заявці збірної України на жовтневі матчі відбору чемпіонату світу-2022. Досвідчений голкіпер команди Андрій Пятов вирішив прояснити усю ситуацію з Олександром Петраковим.

Цікаво Ще один привіт Петракову: Маліновський – у топ-10 дріблерів відбору ЧС-2022

Ветеран збірної України вважає, що за свої вчинки та бачення гри буде відповідати сам Олександр Васильович. Якщо команда виграє, то усі будуть хвалити наставника за хорошу роботу. Якщо програє, то усі вішатимуть проблеми саме на плечі тренера "синьо-жовтих".

Пятов вважає, що не слід якісь особисті конфлікти переносити на команду.

Ситуацію з Маліновським вже раз п'ять починали і закінчували, мені вже якось незручно. Давно треба було забути. Є головний тренер, є його вимоги, є його погляди. Я розмовляв з Петраковим і сказав йому: "Ви головний тренер і ви так вирішили. У Вас своє бачення – все, Ви будете відповідати. Програємо – отримаєте по повній, виграємо – будете на коні, закриєте всім роти". Вирішує головний тренер. Дружимо ми чи не дружимо – це вже другорядне. Є список. Відповідає за це головний тренер. Я думаю, це найправильніше,
– заявив Андрій Пятов.

Цікаво, що на передматчевій пресконференції Петраков не став відповідати на питання журналіста про слова Маліновського. Наставник просто сказав: "Без коментарів". Перед поєдинком Руслан зазначив, що чекає виклику у збірну, щоб допомогти команді.

Дивна ситуація між Маліновським та Петраковим

  • Маліновський через відсутність у заявці пропустив вже один відбірковий матч проти фінів, який завершився перемогою України (1:2). У поєдинку з боснійцями Маліновського теж не буде.
  • Футболіст Аталанти повністю втратив місце у команді після зміни тренера. Андрій Шевченко постійно довіряв гравця. Що не скажеш про Олександра Петракова. Він двічі випускав півзахисника на поле з лави для запасних.
  • Сторони не говорять про конфлікт. Маліновський написав пост у своєму інстаграмі, де прояснив ситуацію. Його дружина також заперечила чутки про конфлікт із Петраковим.
  • Сам тренер доволі різко висловився про ставлення Руслана до національної команди.