Перед товариським матчем з Чехією Петраков відпустив в клуби деяких гравців Шахтаря і Динамо, але виїхав зі збірної і хавбек Аталанти Руслан Маліновський.

Дивіться також Нехай опуститься на землю грішну і думає не про себе, а збірну, – Вернидуб про Маліновського

"Ще Маліновський підійшов. Каже, я теж хочу поїхати. Ми йому сказали, що купили квиток на дев'яте число, ще гра з Чехією. Він каже: "Я не хочу залишатися, я хочу поїхати". Він це нічим не пояснив. Я попросив адміністратора купити йому квиток. Людина хоче їхати, нехай їде.

Ніякого конфлікту між нами немає, ми не лаялися. Ми спочатку поговорили з ним в Казахстані, я йому розповів про нову схему гри. Він каже, якби це сталося рік тому, коли я грав в Бельгії, то може я став би в позу, а зараз все в інтересах команди, а потім мої особисті. Я кажу, тримай руку, молодець.

На НСК "Олімпійський" я підійшов до нього перед грою з Францією. Кажу, ти готовий грати, якщо я випущу тебе на заміну. Він образився, каже: "Добре, я не грав у Казахстані, чому не граю тут?". Я кажу, ми ж з тобою домовлялися, інтереси команди в першу чергу. Він сказав, що образився. Я тоді кажу: "Я вибачаюся перед тобою. Це тебе влаштує?". Він каже: "Ні".

Ось і все, він поїхав. Я сказав, хочеш їхати, їдь. Це ж не клуб, де є контрактні зобов'язання, це національна збірна. Взяти Маліновському квиток назавжди? Навіщо, щоб я став ворогом нації? Я нічим не образив людину", – сказав Петраков.

Що відомо про конфлікт Маліновського і Петракова

  • Руслан Маліновський не потрапив до основного складу збірної України у матчах відбору на ЧС-2022 проти Казахстану та Франції. В обох поєдинках Руслан виходив на заміну.
  • Футболіст Аталанти покинув розташування збірної України перед товариським матчем проти Чехії. Руслан досі не коментував заяву Петракова.