Верняєв: Я змінив адвоката, побачимо, що вийде

Для цього Олег Верняєв буде подавати апеляцію у Спортивний арбітражний суд (CAS). Якщо її задовольнять, то це скоротити термін дискваліфікації гімнаста, якого усунули через провалений допінг.

Цікаво прочитати Хто хоче жити в "русском міре" – нехай валять у росію, – олімпійський чемпіон Верняєв

У разі позитивного рішення Верняєв зможе повернутись до змагань вже наприкінці 2022-го року. Гімнаст досі не розуміє, звідки у його організмі з'явились заборонені речовини.

Я не тренувався довгий час, але зараз потихеньку повернувся до тренувань для себе. У мене незабаром суд, апеляція. Я змінив адвоката, побачимо, що вийде. Якщо вийде знизити термін до двох років, це вже 2022 рік. Буде важко повернутися, але я постараюся. Важко бути у підвішеному стані, а якщо скажуть, що у листопаді 2022 року у тебе зелене світло, то це інша ситуація. Тоді одразу працювати в зал і все. Я не знаю, звідки це все з'явилося,
– розповів український гімнаст.

Після 24 лютого Верняєв, як і більшість спортсменів, відійшли від улюбленої справи та стали на захист рідної країни, почали волонтерити.

Верняєв продовжує відбувати дискваліфікацію

  • Перша сенсаційна інформація про відсторонення Верняєва з'явилась ще у січні 2021 року. Розпочалось розслідування цієї справи.
  • Згодом стало відомо, що мова йшла про допінг. Через це Олег пропустив наступній престижні старти, серед яких Олімпійські Ігри-2020 у Токіо.
  • Спершу ні гімнаст, ні його тренер ніяк не коментували допінговий скандал. Згодом Верняєва дискваліфікували на 4 роки. В організмі українця знайшли заборонену речовину мельдоній.
  • Верняєв подавав апеляцію в CAS (Спортивний арбітражний суд).
  • Олімпійський чемпіон впевнений, що це на 100% був донос.