Мессі несподівано відреагував на перемогу Реала

Ексгравець Манчестер Сіті та Барселони Серхіо Агуеро розповів про реакцію Ліонеля Мессі на вихід Реала до фіналу Ліги чемпіонів. Аргентинський форвард не підбирав слів.

До теми "Злий чарівник" Реала Родріго вибив МанСіті за крок до фіналу Ліги чемпіонів: відеоогляд

Агуеро отримав повідомлення від зіркового футболіста, коли той разом з Карлосом Тевесом та Оскаром Руджері коментував матч Реал – Манчестер Сіті на ESPN.

Тевес попросив Куна озвучити повідомлення від Мессі. Агуеро зачитав вголос смс від аргентинця.

Не за**буй, йолопе, цього не може бути,
– так прокоментував Мессі вихід Реала до фіналу Ліги чемпіонів.

Відео з ефіру

Подібні камбеки в плей-офф Ліги чемпіонів для мадридців не новинка. У поточному сезоні чемпіони Іспанії вже у схожому стилі перемогли ПСЖ у 1/8 фіналу (0:1, 3:1) та Челсі у чвертьфіналі (3:1, 2:3).

В обох матчах проти Парі Сен-Жермен Реалу протистояв Ліонель Мессі. Схоже, що у зв'язку з цим форвард парижан здивувався, коли дізнався про результат поєдинку з Манчестер Сіті.

Агуеро та Мессі є близькими друзями. Футболісти встигли потоваришувати у збірній Аргентини. Ліонель Мессі є хрещеним батьком сина Серхіо.

Кінець кар'єри Агуеро

• Кум зіркового аргентинця закінчив свою кар'єру у грудні 2021 року. Під час пресконференції футболіст не стримував сльози. Гравець розпрощався з футболом через проблеми зі здоров'ям.
  • Наприкінці жовтня 2021-го аргентинцю стало зле наприкінці першого тайму у матчі 12-го туру Ла Ліги проти Алавеса.
  • Гравець достроково завершив для себе поєдинок.
  • Лікарі одразу ж повідомили, що при перших тестах виявлено аритмію. Вони додали, що це відбувається не вперше.
  • Влітку 2021 року Агуеро на правах вільного агента приєднався до Барселони.
  • У футболці каталонського клубу він виходив на поле тільки 5 разів і забив один гол. Всього Серхіо виграв 18 кубків на дорослому рівні.

У півфінальному поєдинку Ліги чемпіонів Реал першим пропустив і був близьким до поразки в протистоянні, проте наприкінці матчу зумів не тільки зрівняти рахунок, а й забити другий м’яч та перевести гру в овертайм.

У додатковому часі мадридський клуб отримав право на пробиття пенальті, який реалізував Бензема та вивів у підсумку свою команду у фінал.