У коментарі Football.ua Собуцький притримався версії, що Юрія Іванова після матчу "Агробізнес" – "Минай" побив ветеран АТО.

Читайте також: Офіційно: віцепрезидент УАФ Собуцький довічно дискваліфікований за побиття арбітра

Собуцький не визнає провину

За словами президента "Агробізнесу", він не хотів виносити скандал з ветераном АТО у публічну площину.

Це повний абсурд, просто дико. Хтось просто намагається показати, що він працює. Знав, що буде великий скандал на всю Україну, тому що образили воїнів АТО, після тих слів, які були виголошені, нерви просто не витримали. Я якось намагався заспокоїти, відвернути увагу, але у цих арбітрів, мабуть, немає нічого святого,
– сказав Собуцький.

Як відомо, Спілка воїнів АТО Волочищини звернулася до Української асоціації футболу (УАФ). За їх версією, побратим Моха вдарив арбітра після словесної перепалки.

Зокрема, Моха сказав Іваному, який родом з Донеччини, що захищає його землю. У відповідь арбітр начебто сказав: "Якого милого ти там робив, я вас туди не кликав".

Собуцький вкотре заявив, що всі події відбувалися після розмови одного з ветеранів з арбітром Івановим.

Так, я теж кричав на арбітрів, але основні події відбулися після того, як один з ветеранів сказав арбітру з Донецької області, що він його землю захищав від окупантів, а той відповів, що він його туди не кликав. Я не став відразу все це розповідати, думав, може, у людей совість заговорить, але... Я сам був на Сході України у 2014-2015 роках і багато чого побачив, тому мені зрозумілі почуття ветеранів,
– зазначив Собуцький.

Також він підтвердив, що буде подавати апеляцію на рішення про довічне відсторонення від футболу.

"Звичайно, ми будемо судитися і звертатися в усі інстанції, в які тільки можливо",- резюмував Собуцький.

Що відомо про побиття арбітра Юрія Іванова

  • Про побиття арбітра Юрія Іванова стало відомо 15 липня. Саме тоді у Волочиську відбувся матч 24 туру Першої ліги між місцевим "Агробізнесом" та "Минаєм".
  • Арбітра побили на стадіоні у суддівській кімнаті. Причетним до побиття визнано Собуцького. За це він офіційно довічно відсторонений від футболу.
  • Програма "ТаТоТаке" повідомляла, що Собуцький привів до суддів трьох "амбалів", які і могли побити Іванова.
  • Водночас Іванов начебто зняв побої у Києві. Арбітр зробив це через можливий конфлікт інтересів, адже Собуцький має вплив у Хмельницькій області.
  • Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження". Справу мають перекваліфікувати.
  • Собуцький не визнає провини. За його версією, арбітра могли побити за межами стадіону. Окрім того, він розповів, що арбітри могли сваритися через гроші.