Про це повідомляє офіційний сайт УАФ. Також КДК оштрафував клуб на 500 тисяч гривень. Це покарання за побиття арбітра Юрія Іванова після матчу з "Минаєм".

Читайте також: Арбітра Іванова після матчу "Агробізнесу" побив побратим Моха, – АТОшники

Також "Агробізнесу" заборонили проводити матчі на стадіоні "Юність" у місті Волочиськ до окремого рішення Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.

Сам Олег Собуцький прокоментував Tribuna.com рішення довічно відсторонити його від футболу так:

Це просто шок, брехня, продажність нашої системи. Це просто жах. Якщо людина хоче себе вигородити, що у нього все добре в федерації (йдеться про президента УАФ Андрія Павелка, – ред.), закрити якісь гріхи.

Якщо вони знайшли жертву – вони глибоко помилилися. Жертвою будуть вони. Вони хочуть від футболу відігнати людину, яка фінансує 23 команди? Будь ласка. Немає питань. Але команду "Агробізнес" та інші я не залишу, якщо вони заважають їм.

Деталі побиття арбітра Іванова

  • Побиття арбітра Юрія Іванова сталося 15 липня у Волочиську після матчу 24 туру Першої ліги між "Агробізнесом" та "Минаєм".
  • За однією з версій, арбітра побили на стадіоні у суддівській кімнаті. Хто побив арбітра – не відомо.
  • Ютуб-шоу "ТаТоТаке" з посиланням на джерела повідомило, що президент "Агробізнесу" Олег Собуцький привів до суддів трьох "амбалів", які могли побити Іванова.
  • Іванов начебто зняв побої не у Волочиську, де проходив матч, а в Києві. Він зробив це через можливий конфлікт інтересів, адже Собуцький має вплив у Хмельницькій області.
  • "Профутбол" інформує, що поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження", вказавши суб'єктом злочину "невідомих людей". Однак справу мають перекваліфікувати.
  • Собуцький спростовує звинувачення. За його версією, арбітрів могли побити за межами стадіону.
  • Втім, у попередніх заявах Собуцький відверто заявляв, що намагався стримати людей, які "рвалися" до Іванова.
  • Союз воїнів АТО Волочищини звернувся в УАФ зі своєю версією події, за якою арбітра вдарив один з ветеранів, але ці аргументи не були взяті до уваги.