Спілка воїнів АТО Волочищини звернулася до Української асоціації футболу (УАФ) у справі про побиття арбітра Іванова. Вони назвали свою версію подій, інформує Tribuna.com.

До теми: Футбольний президент, якого звинувачують у побитті арбітра, подав заяву на звільнення

Арбітра побив воїн АТО

Однією з версії подій, що сталися після матчу у Волочиську є те, що арбітра вдарив президент "Агробізнесу" Олег Собуцький. Через це йому загрожує довічне відсторонення від футболу.

Натомість Спілка воїнів АТО Волочищини у своєму зверненні переконує, що декілька їх побратимів прорвалися на стадіон, щоб з'ясувати відносини з Івановим.

"Велика кількість наших побратимів спостерігали через огорожу за матчем "Агробізнес" – "Минай". Ми були дуже незадоволені суддівством на матчі. Після зустрічі ми вирішили піти до суддів на стадіон, щоб висловити своє невдоволення, але нас туди не пустили через карантинні обмеження", – мовиться у зверненні.

Як відомо, у матчі арбітр показав 8 жовтих карток гравцям "Агробізнесу" та не призначив доволі сумнівний пенальті у ворота "Минаю".

Як йдеться у документі, двом людям все ж вдалося потрапити у суддівську кімнату та поговорити з Івановим.

У кімнаті наш побратим Моха Р. звернувся до Іванова, який родом з Донецької області, зі словами: "Я ж твою землю від окупантів захищав, що ж ти нас на поле вбиваєш?" Іванов йому неприязно відповів: "Якого милого ти там робив, я вас туди не кликав",
– йдеться у повідомленні.

Після цих слів Іванова начебто і стався конфлікт. "Моха Р, який отримав бойові поранення на війні, не зміг стримати емоції і завдав Іванову кілька ударів", – мовиться у зверненні.

Ветерани вимагають вивчення ситуації та вважають, що конфлікт був спровокований словами Іванова.

"Вимагаємо від керівництва УАФ звільнення Іванова і публічного вибачення за свої слова через ЗМІ", – сказано у заяві.


Звернення Спілки воїнів АТО Волочищини / Фото Tribuna.com

До речі: Президент "Агробізнесу" відповів на звинувачення у побитті арбітра: Може, це сталося у ресторані

Деталі побиття арбітра Іванова

  • Побиття арбітра Юрія Іванова сталося 15 липня у Волочиську після матчу 24 туру Першої ліги між "Агробізнесом" та "Минаєм".
  • За однією з версій, арбітра побили на стадіоні у суддівській кімнаті. Хто побив арбітра – не відомо.
  • Ютуб-шоу "ТаТоТаке" з посиланням на джерела повідомило, що президент "Агробізнесу" Олег Собуцький привів до суддів трьох "амбалів", які могли побити Іванова.
  • Іванов начебто зняв побої не у Волочиську, де проходив матч, а в Києві. Він зробив це через можливий конфлікт інтересів, адже Собуцький має вплив у Хмельницькій області.
  • "Профутбол" інформує, що поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження", вказавши суб'єктом злочину "невідомих людей". Однак справу мають перекваліфікувати.
  • Собуцький спростовує звинувачення. За його версією, арбітрів могли побити за межами стадіону.
  • Втім, у попередніх заявах Собуцький відверто заявляв, що намагався стримати людей, які "рвалися" до Іванова.