Поєдинок закінчився з рахунком 5:1 на користь каталонців. Головним героєм зустрічі став український форвард Артем Довбик, який оформив хет-трик у першому таймі протягом шести хвилин.

Наставник Жирони у захваті від Довбика

Після здобуття феєричної перемоги головний тренер Жирони провів пресконференцію. Серед іншого, Мічел відзначив неймовірний перфоманс українця та назвав гол, який справив на нього враження.

Довбик та Стуані? У мене два чудові нападники. Ми добре діємо у штрафному майданчику та віддаємо багато м'ячів у цю зону. У нас є енергія, гравці, які перевершують суперників по вертикалі, швидкості та точності. Довбик має неймовірну здатність забивати голи. Його третій гол – брутальний, один із найкращих, який ми бачили,
– заявив тренер "червоно-білих".

Зазначимо, що після хет-трику в матчі проти Севільї Артем Довбик очолив гонку бомбардирів чемпіонату Іспанії. Він та Джуд Беллінгем забили по 14 м'ячів, але в українця на 2 гольові передачі більше.

Наступний матч Жирона зіграє вже 24 січня проти Мальорки в 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Стартовий свисток пролунає о 20:30.