21-річний футболіст близький до переїзду у Лондон. Проблема одна – домовитись з Шахтарем. Донецький клуб відмовляється віддати Мудрика за менше, аніж 90 – 100 мільйонів євро.

До теми Лондонське дербі: Арсенал отримає прямого конкурента у боротьбі за Мудрика

Лондонці не втрачають надій переконати Шахтар

Арсенал сподівається, що йому все-таки вдасться переконати "гірників" продати Михайла за меншу суму. Однак донеччани неодноразово порівнювали лівого вінгера з 100-мільйонними переходами інших футболістів, які сходять на футбольний олімп.

"Каноніри" ж не готові віддавати такі шалені гроші за українця, але продовжують боротись за Мудрика. Арсенал вже отримав одну відмову від Шахтаря, лондонці пропонували за футболіста 40 мільйонів євро плюс 20 мільйонів бонусів.

Нова пропозиція буде близькою до 60 мільйонів євро. Цікаво, чи задовольнять такі гроші Шахтар, адже ця сума далека від тієї, яку хочуть бачити "гірники".

Санті Ауно повідомив, що Мудрик вже мав розмову з головним тренером Арсенала Мікелем Артетою. Також начебто у Михайла є певні домовленості з лондонським клубом.

Реакція Мудрика, порада фаната та натяки від Шахтаря

  • Уболівальники Арсенала вже навіть взялись давати поради, як переконати український клуб віддати свого вихованця.
  • Михайло все частіше висталяє у своєму інстаграмі сторіс, де спостерігає за прямими трансляціями матчів Арсенала. Також раніше футболіст відреагував на інформацію про ще перше пропозицію лондонців. Мудрик поставив лайк під публікацією.
  • Але Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін натякав, що трансфер в Арсенал може не відбутись, якщо "каноніри" не захочуть віддати солідну суму за Мудрика. В іншому випадку трансферу Михайла у Лондон не буде.