Михайло Мудрик вже у 21 рік може опинитись в одному з топ-чемпіонатів Європи – Англійській Прем'єр-лізі. Арсенал – головний претендент на трансфер Мудрика. Але Шахтар незадоволений пропозицією "канонірів" та вже навіть відхилили одну.

Цікаво "Купіть Шахтар": фанат дав кумедну пораду Арсеналу, як підписати Мудрика

Арсенал матиме конкурента

Поки Арсенал готує нову пропозицію на покращених умовах, то у боротьбу за Михайла може вступити інший лондонський клуб – Челсі.

За інформацією телеграм-каналу, українець начебто не проти поповнити ряди Челсі. Хоча раніше говорив, що його мрією є саме Арсенал, він буде засмучений, якщо трансфер у Лондон зірветься.

Якщо це не черговий фейк, то Мудрик цілком ймовірно може приміряти футболку "аристократів".

Челсі з 24 очками йде на незвичному для себе 9-му місці. Арсенал ж є лідером АПЛ після 18 турів, маючи у своєму активі 43 бали.

Переїзд у Лондон може бути, але в який – синій чи червоний

  • Арсенал вже давно претендує на Мудрика, тоді лівий фланг "канонірів" буде повністю українським. В обороні на цьому фланзі грає Олександр Зінченко.
  • Першу пропозицію лондонців Шахтар відхилив. Арсенал віддавав за Михайла 40 мільйонів євро плюс 20 мільйонів бонусами. Але "гірники", які неодноразово порівнювали свого вихованця з 100-мільйонними трансферами, хочуть більше грошей за свого таланта.
  • У ЗМІ фігурують нові цифри 65 мільйонів плюс 25 мільйонів бонусами.
  • Гендиректор Шахтаря Сергій Палкін натякав, що трансфер в Арсенал може не відбутись, якщо "каноніри" запропонують невигідні умови переходу.