21-річного футболіста активно сватаються в Арсенал. Сам Михайло теж виявив бажання приміряти футболку омріяного клубу. Мудрик може стати другим українцем у складі лондонського клубу, за який на лівому фланзі оборони вже виступає Олександр Зінченко.

До теми Арсенал зробив пропозицію Шахтарю: скільки "каноніри" готові викласти за Мудрика

Епопея з трансфером триває

26 грудня з'явилась інформація, що "каноніри" зробили офіційну пропозицію Шахтарю по Мудрику. Арсенал готовий віддати за лідера "гірників" 40 мільйонів євро плюс 20 мільйонів у вигляді бонусів.

Наразі невідомо, чи влаштує така сума донецький клуб, який неодноразово натякав на космічну суму, коли порівнював Мудрика з 100-мільйонними трансферами інших футболістів.

Наразі лондонський клуб веде перемовини з агентом Михайла.

Лівий вінгер відреагував на такі інформацію лайком під новиною в інстаграмі. Невідомо, що має під собою така вподобайка футболіста.

Також Мудрик на своїй сторінці в інстаграмі виклав сторіс, у якому видно, що Михайло стежив за матчем Арсенала проти Вест Хема, у якому можливий клуб українця переміг з рахунком 3:1.


Мудрик стежив за матчем Арсенал – Вест Хем / Скриншот із сторіс Михайла

Мудрик ще може одягнути футболку Арсенала

  • Епопея з переїздом у Лондон продовжується. Сам Мудрик зізнавався, що буде засмучений, якщо його зимовий трансфер у Європу зірветься.
  • Раніше була інформація, що Арсенал та Шахтар домовились щодо переходу Мудрика. Журналіст Єрун Стекеленбург навіть анонсував дату появи Михайла у розташуванні "канонірів" – 4 січня.
  • Також ЗМІ повідомляли про зустріч Шахтаря із чотирма представниками АПЛ щодо продажу своїх футболістів в Англію, але загалом мовилося в основному про Мудрика.
  • Преса зазначала, що Мудрик вже має домовленості з Арсеналом.