Тенісистам видали "довідки" попри попередження влади

Новак повідомляв, що отримав медичний виняток від вакцинації проти коронавірусу. Міністр охорони здоров'я Австралії Грег Хант заявляв, що медвідведення Джоковичу надав штат Вікторія.

До теми Джоковичу можуть заборонити в'їзд в Австралію на декілька років

Ймовірно, що Джокович став заручником помилки організації Tennis Australia. Повідомляється, що організація неправильно інформувала гравців про обґрунтування для отримання медвідведення від вакцинації проти коронавірусу.

Tennis Australia 7-го грудня надіслала гравцям листа, в якому стверджувалося, що документ, який підтверджує показання проти вакцинації, можна отримати в тому випадку, якщо після 31-го липня 2021 року було перенесено коронавірус.

Разом з тим, 29-го листопада організацію інформували, що федеральна влада не визнає це достатнім обґрунтуванням.

Попри це Tennis Australia видала низку таких "довідок". Повідомляється, що декілька гравців таки в'їхали по "довідках" до країни.

Дивіться також У Сербії відбувся мітинг на підтримку Джоковича, якого "утримують" в Австралії: відео

Жертвою обмежень став Джокович

  • 34-річний Новак Джокович 4-го січня вилетів у Мельбурн, щоб зіграти на Australian Open-2022. Новак заявив, що отримав медичний виняток від вакцинації проти коронавірусу.
  • Серб не розкривав свій статус вакцинації. У Мельбурні дев'ятиразового переможця Australian Open затримали в аеропорту та анулювали візу.
  • Австралійський міністр Хант заявив, що документ Джоковича не відповідає вимогам прикордонної служби Австралії. Тенісист подав апеляцію, яку розглянуть 10-го січня.
  • Після того, як прикордонна служба анулювала візу Новака Джоковича, стало відомо, що вона переглядає справи ще двох гравців.
  • Зокрема, 7-го січня затримали 81-у ракетку світу в парі Ренату Ворачову. Чеську тенісистку планують депортувати.