Світоліна допомагає Україні у війні проти ворога

4 – 5 липня швейцарське Лугано приймає Міжнародну конференцію, де підіймаються питання щодо відновлення України, яка продовжує страждати від російської агресії. Еліна Світоліна відвідала подію, яка є важливою для нашої країни.

Цікаво прочитати Дикунам не місце у спорті, – Нікулін про росіян на міжнародних змаганнях

Нагадаємо, що Світоліна є амбасадоркою платформи UNITED24, яка об'єднує міжнародних партнерів та благодійників, що мають намір допомогти Україні.


Світоліна на конференції у Лугано / Фото з інстаграму тенісистки

Колишня перша ракетка країни виклала світлини із заходу, який присвячений Україні. Еліна коротко прокоментувала фото, а у сторіс тенісистки було видно онлайн-звернення Володимира Зеленського.

Дуже рада бути присутньою на Ukraine Recovery Conference, тут у Лугано,
– підписала Світоліна.


Світоліна у Швейцарії / Фото з інстаграму тенісистки

Війна в Україні припала на період, коли у житті Світоліної з'явилась радісна новина – Еліна чекає на первістка. У жовтні 2022 року тенісистка народить донечку. Тому Еліна має можливість максимально допомогти Україні своїм авторитетом у світі.

  • Нещодавно Світоліна відвідала Вімблдон у статусі гості, де на аукціоні продала історичну ракетку та форму, у які виграла бронзову нагороду Олімпіади-2022. Усі виручені кошти відправились у Фонд Еліни, який допомагає молодим тенісистам.
  • Також тенісистка відвідала благодійний вечір, де був присутній Андрій Шевченко. На поді зібрали один мільйон доларів для України. Еліна зазначала, що зробить усе від себе можливе, що допомогти Україні перемогти у війні проти Росії.