Історичні речі від тенісистки

Колишня перша ракетка України Еліна Світоліна взяла участь у благодійному аукціоні перед стартом Вімблдону-2022. Українка виставила свою ракетку та форму, у якій зіграла в бронзовому фіналі Олімпійських ігор-2020 у Токіо. Ці речі стали пам'ятними для Еліни через те, що саме у них вона принесла історичну олімпійську медаль для України з тенісу.

Варто прочитати Вселив у мене надію, – Світоліна вражена мужністю Зеленського у війні проти Росії

Нагадаємо, що Світоліна переграла представницю Казахстану Єлену Рибакіну у боротьбі за олімпійську бронзу. Усі виручені за аукціон у Фехгемі підуть на рахунок Фонду української тенісистки.


Аукціон від Світоліної / Фото з інстаграму OUTSIDE THE BALL

У 2022 році Світоліна приїхала на Вімблдон у статусі уболівальниці та гості. Еліна пропускає сезон через вагітність. Тому поза тенісний час вона витрачає на допомогу Україні.

Нагадаємо, що Вімблдон-2022 стане історичним. У турніру забрали рейтингові очки через відсторонення російських та білоруських тенісистів.

Ще один аукціон

Сергій Стаховський майже одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну повернувся до рідної країни, щоб стати на її захист. Також колишній тенісист допомагає фінансово та гуманітарно.

Цього разу спортсмен продав на аукціоні у Братиславі (Словаччина) свою ракетку, у якій провів останній матч за збірну України. За неї віддали 12 тисяч євро, які були переведені на рахунку Фонду Госпітальєрів України.


Стаховський продав ракетку / Фото з твітеру екстенісиста

Нещодавно Стаховський у компанії теж колишнього українського тенісиста Олександра Долгополова з'їздили на передову, щоб передати нашим хлопцям необхідну допомогу.