main logo

Спортивна гімнастика

13 трав
12:14
Лише 12 травня на офіційному сайті Міжнародної федерації гімнастики з'явилась новина про продовження відсторонення росіян та білорусів від змагань. Вже 13 травня ця новина зникла із сайту.
7 квіт
12:41
Титулований спортивний гімнаст Олег Верняєв відновлює спортивну кар'єру після допінг-скандалу. Відсторонення дворазового призера Олімпіади скоротили вдвічі, тому Верняєв може приводити себе у форму та готуватись до наступних змагань.
олімпійський вид спорту, який включає в себе вправи на спритність, різновид гімнастики. Програма сучасної чоловічої спортивної гімнастики складається із вправ на шести предметах: вільних вправ, вправ на поперечині, паралельних брусах, кільцях, гімнастичному коні та опорного стрибка. Програма сучасної жіночої спортивної гімнастики складається із вправ на чотирьох предметах: вільних, на різної висоти брусах, на колоді та опорного стрибка. На великих турнірах окрім змагань на окремих предметах розігрується також абсолютна першість — за сумою оцінок на всіх предметах, та командна першість — змагання між збірними країн. Справами спортивної гімнастики опікується Міжнародна федерація гімнастики (FIG — Federation Internationale de Gymnastique).