За інформацією журналіста CBS Sports Golazo Бена Джейкобса, лондонський клуб готовий віддати за Михайла Мудрика 60 – 65 мільйонів євро, включаючи бонуси. Також Арсенал може запропонувати Шахтарю відсоток від майбутнього трансферу лівого вінгера в іншу команду.

Читайте також Прощавай, карнавал: Шахтар збирається розірвати контракт із останнім бразильцем

ЗМІ підігрівають інтерес до трансферу

У розташуванні лідера АПЛ сподіваються, що така пропозиція переконає українців відпустити свого ключового футболіста.

Раніше була інформація, що Арсенал та Шахтар домовились щодо переїзду Мудрика у Лондон. Журналіст Єрун Стекеленбург навіть анонсував дату появи Михайла у розташуванні "канонірів" – 4 січня.

Однак, можливо, це чергові чутки, щоб підігріти інтерес до переходу Мудрика.

Мудрик близький до переїзду у Лондон

  • ЗМІ повідомляли, що представники їздили у Лондон, щоб провести зустрічі з чотирма потенційними покупцями на "гірників". Але в основному мова йшла про Мудрика.
  • В інтерв'ю Михайло розповідав, що влітку мав діалоги з тренерами трьох клубів. Але жодна розмова не закінчилась успішним трансфером.
  • Шахтар неодноразово порівнював перехід Михайла з 100-мільйонними трансферами топових грандів Європи. Але сам футболіст був шокований такими заявами та зізнався, що буде засмучений, якщо залишиться у Шахтарі після зимового трансферного вікна.
  • Контракт лівого вінгера з донецьким клубом розрахований до кінця 2026 року.
  • У сезоні-2022/2023 Мудрик відзначився у футболці "гірників" 10 голами у 18 поєдинках. Також віддав 8 асистів на партнерів по команді.