Журналіст New York Times Тарік Панджа розповів про інтерес до гравців донецького клубу щонайменше від чотирьох британських клубів. Під час зустрічей у Лондоні найбільше обговорювалась тема переходу лідера Шахтаря Михайла Мудрика.

До теми Порівняв із зіркою збірної Англії: Срна знову заговорив про захмарну суму за трансфер Мудрика

У Лондоні стежать за українцями

Щоправда, представники Шахтаря та інших неназваних клубів не дійшли до конкретних серйозних домовленостей. Такі усні перемовини можуть продовжуватись аж до початку зимового трансферного вікна.

Наразі "гірники" розходяться у думках щодо вартості своїх футболістів. Це стосується навіть того ж Мудрика. То у Шахтарі говорять про космічні 100 мільйонів, то скидають суму до меншої, то знову наголошують на 100-мільйонному переході.

Раніше ЗМІ повідомляли про інтерес європейських клубів до захисника Шахтаря Миколи Матвієнка. Також туринський Ювентус зацікавлений послугами голкіпера збірної України та донецького клубу Анатолія Трубіна.

В АПЛ полюють на Мудрика

  • Арсенал залишається головним претендентом на Михайла. Лондонський клуб стежить за Мудриком та спробує підписати лівого вінгера Шахтаря вже цієї зими. Начебто керівництво "канонірів" готове дати Мікелю Артеті потрібну на трансфер суму.
  • Інший клуб АПЛ Ньюкасл відмовився від ідеї підписати лідера донеччан.
  • За оновленими даними Transfermarkt, ціна на трансфер Мудрика складає 40 мільйонів євро. Однак Шахтар захоче виручити за найдорожчого в історії УПЛ футболіста значно більше.