Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко виступив з офіційним коментарем. Про це він написав у своєму фейсбуці.

До теми: Президент "Інгульця" відповів меру Івано-Франківська: Гроші суддям не возимо і матчі не купуємо

Справа Бондаря

Павелко повідомив, що Комітет арбітрів УАФ дав оцінку діям рефері в цьому матчі.

За його словами, Комітет попередив Бондаря, що пропонуватиме виключити його зі списків рефері, які обслуговують матчі професіональних команд.

Крім того, матеріали у цій справі передані в Комітет етики і чесної гри УАФ для їх розгляду на предмет можливого неправомірного впливу на результат матчу.

Побиття Іванова

Павелко розповів, що за словами рефері, побиття сталося за участі президента Собуцького.

До теми: Побитий арбітр Іванов написав заяву в поліцію на президента "Агробізнесу": фото

Президент УАФ повідомив, що 16 липня були зібрані всі необхідні документи щодо цього випадку і передані на розгляд в Комітет етики і чесної гри УАФ.

Якщо попередня інформація підтвердиться, то покарання для всіх фігурантів побиття арбітрів має бути максимально жорстким. За такі дії можливе застосування санкцій включно з довічною забороною здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом,
– заявив Павелко.

Позиція ПФЛ

Президент ПФЛ Сергій Макаров також прокоментував скандальні інциденти. Про це інформує сайт ліги.

Щодо матчу "Інгулець" – "Прикарпаття", він звернувся до керівництва Комітету арбітрів. Макаров попросив призначати на матчі Першої ліги найкращих арбітрів.

Щодо подій у Волочиську на матчі "Агробізнес" – "Минай", то Макаров закликав КДК і Комітет з етики та чесної гри провести розслідування та винести незаангажоване рішення.