Провідні футболісти Шахтаря не були задоволеними роботою Ігоря Йовічевіча. Відставка хорватського фахівця стає все логічнішою.

Варте уваги Всім довкола все одно: ФІФА дозволила 20-мільйонному легіонеру Шахтарю задарма втекти з клубу

Неприємні залаштунки

Керівництво донецького Шахтаря вирішило прийняти сенсаційне рішення – звільнити з посади головного наставника Ігоря Йовічевіча, який взагалі міг не опинитися у стані "гірників", разом з його тренерським штабом. Крок босів "кротів" може виглядати абсурдним, оскільки вони готові попрощатися з тренером, який привів їхній клуб до чемпіонства, гідних виступів в Лізі чемпіонів та хороших результатів Ліги Європи. І це все практично з "новоствореною" командою. Проте нові деталі можуть кардинально вплинути на перший погляд ситуації.

Ахметов справді непогано розуміється на футболі. Напевно, він може відрізнити позиційну гру від якогось антифутболу. Гадаю, у нього є якесь бачення. Тому якесь "гра не збуджує" має право на існування. Але звільнення Йовічевіча – це все ж дивина. Те, що я знаю на сто відсотків, – не всі футболісти були задоволені Йовічевічем, глибиною його роботи, тактикою, увагою до деталей. Скажімо так, впливові гравці невдоволені,
– розповів Євген Кузьменко у ефірі ТаТоТаке.

Претенденти на тренерське крісло Шахтаря

  • Нагадаємо, що на пост головного тренера донецького Шахтаря сватають низку фахівців. Зокрема, "гірників" можуть очолити італійські тренери Віченцо Італьяно та Дженнаро Гаттузо.
  • Також "кротами" може отримати нагоду покерувати головний тренер Феєнорда Арне Слот, який свого часу розтрощив Шахтар у Лізі Європи (7:1).
  • Головним претендентом на тренерський місток донецького клубу є нинішній очільник бронзового призера УПЛ Зорі Патрік Ван Лаувен.