Повномасштабне вторгнення Росії в Україну поставило під сумнів продовження кар'єри Йовічевіча в нашій країні. Тоді хорватський наставник вже навіть почав шукати нові варіанти продовження кар'єри, хоча він мав чинний контракт із Дніпром-1.

До теми Шахтар сенсаційно попрощається з тренером, який приніс "золото" УПЛ під час війни, – ЗМІ

Не проміняв УПЛ на Словаччину

Начебто Йовічевіч дав "добро", аби очолити Дунайську Стредру, але відновлення УПЛ перевернуло усі плани з ніг на голову. Хорват спричинив галас своїм переходом до донецького Шахтаря, з яким підписав контракт до кінця червня 2024 року.

Відзначимо, що Дунайська Стредра за підсумками сезону посіла 2-ге місце, набравши 67 балів у 32-х турах словацької Суперліги. Клуб поступився лише Словану із Братислави.

Тепер стало відомо, що "гірники" хочуть вказати "на двері" хорватському фахівцю. Це стало для усіх несподіванкою. Начебто таку інформацію Йовічевіч дізнався із преси, а остаточне рішення про тренерські зміни ухвали президент клубу Рінат Ахмєтов.

Команда у гніві від такого рішення. Адже Йовічевіч у найскладніший час прийняв команду та ще й привів її до золотих медалей УПЛ-2022/2023, вивівши у груповий раунд Ліги чемпіонів на наступний сезон. Та й у хорвата є ще рік контракту із Шахтарем.

Хто може стати до керма Шахтаря

  • Одразу після цієї шокуючої інформації ЗМІ почали називати імена різних кандидатів на заміну Йовічевіча. Одним із таких є головний тренер Феєнорда Арне Слот.
  • Також преса сватає до керма "гірників" Віченцо Італьяно та Дженнаро Гаттузо.
  • ЗМІ повідомляли, що керівництво Шахтаря планує домовитись із нинішнім головним тренером Зорі Патріком ван Леувеном, який привів команду до "бронзи" УПЛ-2022/2023.