Начебто президент Шахтаря Рінат Ахмєтов вирішив вказати на "двері" головному наставнику Ігорю Йовічевічу та його тренерському штабу. І це така "подяка" за те, що хорват привів команду до найскладнішого чемпіонства в історії УПЛ.

Варте уваги Молитви були почуті: Сергій Ребров – головний тренер збірної України з футболу

Несподівана тренерська зміна

Замінити Йовічевіча на тренерському містку "гірників" може головний наставник луганської Зорі Патрік ван Леувен, який приніс команді бронзові нагороди. Також розглядають інших спеціалістів із Європи. Але їх імена наразі ніхто не повідомляє.

Цікаво, що у Йовічевіча є чинний контракт із донецьким клубом, який розрахований до кінця червня 2024 року.

Наразі Шахтар ніяк не коментує цю інформацію від "ТаТоТаке".

Нагадаємо, що Шахтар став чемпіоном України-2022/2023. "Гірники" за 30 турів набрали 72 бали. А це на 5 очок більше, аніж у своєму активі має другий Дніпро-1. Завдяки першому місцю в УПЛ донеччани гарантували собі місце у груповому раунді Ліги чемпіонів.

Головне про роботу Йовічевіча на чолі Шахтаря липня

  • Ігор Йовічевіч очолив Шахтар у найскладніший для команди період – під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. У середині липня 2022 року "гірники" повідомили про початок співпраці з хорватським спеціалістом. Заради цього Йовічевіч покинув Дніпро-1.
  • На чолі донеччан наставник провів вже 40 матчів, у яких команда здобула 24 перемоги при 5 поразках. Ще 11 поєдинків закінчувались нічиєю.
  • Шахтар став лише четвертим клубом у кар'єрі Йовічевіча, де він попрацював головним тренером команди. Нагадаємо, що свою тренерську кар'єру розпочинав у статусі виконувача обов'язків головного тренера у львівських Карпатах.