Віченцо Італьяно та Дженнаро Гаттузо – чергові кандитати на місце Ігоря Йовічевіча. Шахтар вирішив сконцентруватись на гучних іменах.

Варте уваги Кривцов опинився у тому місці й у той час: Інтер придбає низку зіркових гравців заради Мессі

Італійський вектор

Донецький колектив перебуває у пошуках нового наставника, оскільки керівництво "кротів" вирішило припинити співпрацю з Ігорем Йовічевічим, який добився не малих висот у поточному сезоні практично з новоствореною командою. Хорват на чолі "гірників" виграв чемпіонат України, видав гідну гру в Лізі чемпіоінв та хороший результат у Лізі Європи. Проте, скоріше за все, час Йовічевіча в Шахтарі несподівано дійшов до кінця.

Раніше гуляла інформація, що одним із головних претенедентів на пост тренера донецького колективу є очільник Феєнорда, який розгромив "гірників" в 1/8 фіналу Ліги Європи (7:1), Арне Слот. Проте нідерландський фахівець не єдиний, хто може замінити безвиного Ігоря Йовічевіча в українському клубі. Зокрема, Шахтар готовий запропонувати співпрацю наставнику Фіорентини Віченцо Італьяно, який дійшов цьогоріч до фіналу Ліги конференцій з "фіалками". та Дженнару Гаттузо, який наразі не має місця працевлаштування.

Варто зазначити, що Шахтар нещодавно уже намагався попрацювати у італійському напрямку в плані тренерів, оскільки "гірників" напередодні війни очолював Роберто де Дзербі, проте клята Росія внесла корективи у плани італійського тренера на чолі донецького клубу.

Тренерська кар'єра потенційних наставників Шахтаря

  • Дженнаро Гаттузо свого часу встиг потренувати низку колективів, такі як: Сьйон (граючий тренер), Палермо, ОФІ (Греція), Піза, молодіжну та основну команду Мілана, Наполі та Валенсію. Проте за всі роки він зміг здобути лише один титул (Кубок Італії з Наполі), а од з іншими клубами він провалився.
  • Віченцо Італьяно ще не очолював зіркових колективів. Він свого часу встиг потренувати Томболу Вігонтіну, Арзіньяно Вальчьямпо, Трапані, Спецію та Фіорентіну. Трофеїв Італьяно ще не здобував, проте у поточному сезоні мав нагоду виграти Лігу конференцій, та от поступився у фіналі Вест Хему (2:1).