Ти або тебе: промо бою

Вже 26 червня 2021 року українські прихильники знову зможуть побачити Василя Ломаченка на ринзі. Це буде перший поєдинок українця після поразки від Теофімо Лопеса.

До теми Як Ломаченко готується до бою з Накатані на березі моря: фото з тренування

Бій проти Масойоші Накатані відбудеться на арені Virgin Hotel в Лас-Вегасі, штат Невада. (США). Основним транслятором поєдинку буде американська телевізійна платформа ESPN.

Top Rank опублікувала яскраве промо майбутнього бою. У ролику назвали цей бій поверненням короля, яке було адресоване у сторону Ломаченка. Боксери вже розпочали свою підготовку до поєдинку.

Відео промо бою

Що відомо про бій Ломаченко – Накатані

  • Інформація про поєдинок між боксерами вперше з'явилися ще взимку. Ломаченко навіть присвятив японцю у своєму інстаграмі допис.
  • Масайоші прийшов у коментарі на сторінку українця із запитанням: "Це наступний бій?" Однак все залишилось лише на рівні слів. Тому Василь продовжив пошук наступного суперника, але не зміг домовитися з командою Девіна Хейні.
  • Промоутер Боб Арум повідомляв, що Ломаченко поб'ється з японцем в останній тиждень червня або 10 липня. Як бачимо, що український боксер обрав перший варіант.