Результати України

7 олімпійський день розпочався з прикрої невдачі Олени Костевич. Бронзова призерка Ігор у Токіо невдало виступила в стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів.

Варте уваги Джокович сенсаційно програв на Олімпійських іграх: переможна серія серба тривала 22 матчі

Українка не змогла вийти у фінал. Олена Костевич покинула Олімпійські ігри в Токіо.

Також покинула Олімпіаду-2020 єдина українська представниця у боксі. Ганна Лисенко програла представниці Туреччини Бусеназ Сурменелі одноголосним рішенням суддів – 0:5.

Завершила свій виступ у Токіо дзюдоїстка Єлизавета Каланіна. Наша спортсменка з перемоги розпочала свою дебютну Олімпіаду, перемігши Соню Асселах з Алжиру. Втримати переможний настрій не вдалося вже в 1/8 фіналу, де Каланіна поступається Кайрі Саіт.

Невдачі України продовжилися у фехтуванні. Чоловіча збірна України зі шпаги поступилася Китаю в 1/4 фіналу. Більше українців у фехтуванні на іграх у Токіо немає.

Олімпіада несподівано завершилася для українського стрибуна у висоту Андрія Проценка. Він не зміг кваліфікуватися у фінал олімпійського турніру. Для цього було потрібно потрапити в топ-12.

Це цікаво Плавчиня з Південної Африки побила світовий рекорд, взявши "золото" на дебютній Олімпіаді-2020

• Найбільш близьким до медалі був дзюдоїст Яків Хаммо. У ваговій категорії понад 100 кілограмів Хаммо програв японцю Хісайоші Харасаві в 1/4 фіналу.
  • Після цього Хаммо продовжив боротьбу за бронзу. Спершу Яків здолав Бекмурода Олтибоєва з Узбекистану. Та в сутичці за бронзу українець програв Тамерлану Башиєву.

30 липня на Олімпіаді-2020 розпочали свої виступи легкоатлети. У потрійному стрибку Україну представляла бронзова призерка Олімпіади-2012 Ольга Саладуха. Вона не змогла пройти у фінал Ігор.

Збірна України зайняла 6 місце у своєму забігу на Олімпіаді у змішаній естафеті 4 по 400. Українська четвірка не змогла кваліфікуватися у фінал.

Ольга Голодна не змогла пройти у фінал Олімпійських ігор у метанні ядра. У кваліфікації вона зайняла 14 місце з результатом 17,15 м. Для попадання у фінал необхідно було кинути мінімум 18,80 м або увійти в топ-12.

На Олімпіаді стартували жіночі індивідуальні змагання зі стрибків у воду з 3-метрового трампліна. Кваліфікацію не змогли подолати Ганна Письменська та Вікторія Кесар.

Перемоги українців

30 липня не обійшлося без позитивних новин для України. У першу чергу Владислав Бухов виграв свій кваліфікаційний заплив на дистанції 50 метрів вільним стилем на Олімпіаді і пробився у півфінал.

У фінал Олімпіади з плавання на дистанції 1500 метрів вільним стилем пройшли Михайло Романчук та Сергій Фролов. Романчук виявився найкращим у півфіналі.