Бронза Романчука

Четверту медаль для збірної України здобув Михайло Романчук. Плавець фінішував третім на дистанції 800 метрів вільним стилем. Хоча у фінал він пробився з олімпійським рекордом. Але у фіналі перемогти не зумів.

До теми Просив у Миколая плавки: що відомо про "бронзового" призера Олімпіади-2020 Михайла Романчука

Для України це перша медаль у плаванні на Олімпіаді за 17 років.

Ще один українець Сергій Фролов на цій дистанції фінішував шостим. Хоча під час запливу перебував і на третьому місці.

Варто додати, що Романчук виступить і на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Там він націлений взяти золото.

На трибунах Михайла Романчука активно підтримувала його дружина Марина Бех-Романчук. Її підтримка вразила багатьох.

Поразка Світоліної

Україна могла претендувати на золоту нагороду і в жіночому тенісі. Надії покладалися на Еліну Світоліну. Але у півфіналі вона поступилася чешці Маркеті Вондроушовій. І тепер зіграє у матчі за бронзові медалі.

Вдалий старт Хижняка

Боксер Олександр Хижняк вдало стартував на Олімпіаді у ваговій категорії до 75 кг. В першому бою він переміг господаря турніру Юіто Морівакі.

Натомість Цотне Рогава програв вже у першому своєму бою у ваговій категорії понад 91 кг.

Відсторонення українських атлетів

Відразу трьох легкоатлетів відсторонили від змагань через невиконання вимог незалежної організації по боротьбі з допінгом у легкій атлетиці. Це Михайло Гаврилюк (метання молота), Назар Коваленко (спортивна ходьба) та Наталя Пироженко-Чорномаз (естафета 4х400 метрів). Усіх відсторонили від Олімпіади-2020.

При цьому мова йде не про вживання допінгу, а відсутність допінг-проб. перед Олімпіадою кожен зі спортсменів мав здати як мінімум три допінг-проби. Але українські легкоатлети цього не зробили.

При цьому Назар Коваленко заявив, що візьме участь в Олімпійських іграх попри відсторонення. І вже відправився в Токіо.

Історичне досягнення Ус

Українська спортсменка Вікторія Ус виступила у фіналі веслувального слалому на каное на Олімпійських іграх-2020. Українка зуміла фінішувати на сьомому місці.

До цього Ус у запливі на байдарках фінішувала восьмою.