Історичний результат здобула Еліна Світоліна, адже після перемоги над Камілою Джорджі з Італії Світоліна стала першою українкою, яка вийшла до півфіналу Олімпійських ігор в одиночному розряді.

Дивіться також Чи стане Романчук олімпійським чемпіоном, третій шанс Костевич: розклад Олімпіади 29 липня

За крок до півфіналу залишилися сестри Людмила та Надія Кіченок, які поступилися у чвертьфіналі парних змагань представницям ОКР Вероніці Кудерметовій та Єлєні Весніній.

Олексій Губнін програв у першому ж раунді індивідуальних змагань у стрільбі з лука. Українець програв матч 1/32 фіналу представникові Індії Тарундипу Раї.

Українські майстри академічного веслування Ігор Хмара та Станіслав Ковальов не змогли пробитися до фіналу A у парних двійках. У другому півфінальному заїзді українські веслувальники фінішували четвертими

А от представниця збірної України у веслувальному слаломі серед жінок на каное Вікторія Ус змогла пробитися до півфіналу змагань з результатом 119,05.

Досить скандально покинув турнір наш дзюдоїст у вазі до 90 кг Кеджау Ньябалі. Українець отримав від рефері червону картку за недозволений прийом і завершив виступи на Олімпійських іграх на стадії 1/8.

Анастасія Павлова зазнала поразки в 1/32 фіналу Олімпійських ігор у стрільбі з лука, поступившись американці Дженніфер Мучіно-Фернандес.

Інша представниця України в цьому виді спорту Вероніка Марченко змогла подолати 1/32 фіналу, перемігши чинну чемпіонку світу Ле Цзеін, проте вилетіла на стадії 1/16 від віцечемпіонки світу, кореянки Кан Чхе-йон.

Гімнасти Ілля Ковтун і Петро Пахнюк залишилися за межами топ-10 у фіналі індивідуального багатоборства. Дебютант Олімпійських Ігор Ковтун показав 11-й результат, набравши 83,797 балів, а Пахнюк став 19-м (81,265).