Каміла Джорджі (Італія) – Еліна Світоліна (Україна) 0:2 (4:6, 4:6)

1 година 32 хвилини знадобилось Еліні, щоб перемогти незручну Камілу Джорджі. Україна вперше у Токіо здобула перемогу за підсумками двох сетів.

Початок зустрічі не міг не сподобатись прихильникам Світоліної – 0:4 на користь українки. Дуже впевнено та спокійно Еліна виглядала на корті, тенісистка з України добре використовувала ширину усього майданчика. Відверто кажучи, у італійки мало що виходило на початку чвертьфіналу. У п'ятому геймі Каміла з брейком взяла перший гейм у партії – 1:4.

Після виграного гейму італійка агресивніше зіграла на прийомі, але Еліна добре зіграла на подачі – 1:5. 26-річна тенісистка була за крок до того, щоб взяти перший сет. Але знову українка не завершила партію без нервів. Джорджі впевненіше заграла на корті, Еліна дозволила суперниці впритул наблизитись до неї у рахунку – 4:5. Світоліна завжди вміє полоскотати нерви своїх уболівальників.

Українка лише з четвертого сет-пойнту завершила стартову партію на свою користь – 4:6.

Впевнена перемога

Друга партія розпочалась за сценарієм першої. Україна повела у рахунку, а Джорджі була у ролі аутсайдерки.. Більше почала помилятись італійка, яка за п'ять геймів програла дві з двох можливих свої подач – 1:4.

Після стількох програних геймів італійка знову взяла себе у руки та до мінімуму зрівняла рахунок у сеті – 3:4. Свою подачу українка взяла під нуль – 3:5. Еліна була у геймі від перемоги у зустрічі. Однак знову італійська тенісистка наблизилась до нашої спортсменки – 4:5.

Світоліна подавала на матч. Еліна з подвійним матч-пойнтом взяла гору над італійською суперницею у матчі – 4:6. Світоліна – у півфіналі Олімпіади-2020. Вперше українська тенісистка зіграє в 1/2 фіналу цих змагань.