Борець греко-римського стилю Ленур Теміров поступився в поєдинку за бронзу проти суперника з Китаю. Поразка вийшла максимально прикрою – сутичка завершилася з рахунком 1:1, але українець програв, оскільки китаєць здійснив останню активну дію в поєдинку.

До слова Білоруська спортсменка Тімановська попросила політичного притулку в Польщі: запропонували візу

Алла Черкасова у вільінй боротьбі програла в півфіналі Тамірі Менсі зі США – 4:10. 3 серпня Черкасова матиме сутичку за "бронзу".

Ще одна прикра поразка сталася у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 50 метрів, де Україну представляли Олег Царьков і Сергій Куліш. Перший не пройшов у фінал, а ось другий не тільки пройшов, але і тримався там у трійці лідерів, проте вистрілив по чужій мішені. Куліш отримав штраф, опустився на восьме місце і вибув з боротьби за медаль.

Павло Коростильов не зміг вийти у фінал Олімпіади у швидкісній стрільбі з пістолета з 25 метрів. У кваліфікації він посів дев'яте місце.

Анна Рижикова і Вікторія Ткачук пробилися до фіналу в бігу з бар'єрами на дистанції 400 метрів, причому бігти довелося під зливою. Вони фінішували третіми у своїх півфіналах, показавши загальний сьомий і восьмий результати. Фінал відбудеться 4 серпня.

Також у фінал пробився Михайло Кохан, який виступає в метанні молота. Марина Килипко пройшла у фінал Олімпіади в стрибках з жердиною. Вона взяла висоту 4,55 метра і зайняла загальне 15-е місце в кваліфікації.

У стрибках з трампліну Олег Колодій зайняв 22-е місце і залишився без фіналу.

Дмитро Янчук і Павло Алтухов пройшли до півфіналу Олімпіади у веслуванні на каное-двійці на дистанції 100 метрів, показавши другий результат у своєму заїзді. Марія Кічасова-Скорик і Юлія Юрійчук (байдарки-одинаки, 200 метрів) не змогли пробитися в півфінал, зайнявши четверте і п'яте місця в своїх заїздах відповідно. Також не подолали чвертьфінал Людмила Кукліновська і Анастасія Тодорова, які виступали у веслуванні на байдарках-двійках на 500-метрівці.

Несподівано На Олімпіаді-2020 приспали коня після того, як він отримав травму під час виступу

Олена Старікова і Людмила Басова у командному спринті у велотреку посіли восьме місце. У чвертьфіналі вони поступилися суперницям з Німеччини, а потім – Польщі в боротьбі за 7-8 місця.

Українки Марта Федіна і Анастасія Савчук у змаганні дуетів у довільній попередній програмі виступили успішно, посівши третє місце. Попереду на них чекає ще два виступи.

• За підсумками дня лідирувати в медальному заліку продовжує Китай, у якого 29 золотих медалей, 17 срібних і 16 бронзових.
  • Друге місце займають США, у яких 22 золотих медалей, 25 срібних і 17 бронзових.
  • Трійку лідерів замикає Японія, на рахунку якою 17 золотих, шість срібних і десять бронзових нагород.