Голи Яремчука і Маліновського, дивовижна гонка в Імолі: головні новини спорту 18 квітня

19 квітня 2021, 07:05

Українські футболісти Роман Яремчук та Руслан Маліновський забили у своїх чемпіонатах, а в італійській Імолі відбулася дивовижна гонка Формули-1. Огляд головних новин у дайджесті Спорт 24.

Маліновський і Яремчук відзначилися голами

Український півзахисник італійської Аталанти Руслан Маліновський допоміг своїй команді перемогти у Серії А. Аталанта мінімально здолала Ювентус.

Варте уваги Баварія офіційно прокоментувала заяву Хансі Фліка про відставку

Руслан Маліновський вийшов на поле у середині другого тайму. Наприкінці матчу Руслан гостро виконав штрафний, однак голкіпер перевів м'яч на кутовий.

Саме звідти й прийшов гол. Маліновський наважився на удар з-за меж штрафного і м'яч рикошетом опинився у воротах.

Футболіст збірної України Роман Яремчук продовжує забивати у чемпіонаті Бельгії. Цього разу від українського форварда Гента постраждав Зюлте-Варегем у 34 турі чемпіонату Бельгії.

На 15-й хвилині гри Роман асистував Алессіо Кастро-Монтес. Вже через 14 хвилин Яремчук і сам забив гол у ворота Зюлте-Варегем. Яремчук замкнув на дальній стійці простріл партнера.

У другому таймі Яремчук відзначився вдруге, а його Гент виграв 7:2. Для Романа це вже 20 гол у сезоні за бельгійців.

Дивовижна гонка в Імолі

В італійській Імолі відбулося гран-прі Емілії-Романьї. Перемогу здобув пілот Red Bull Макс Ферстаппен, який стартував третім. Уже на першому колі Макс обійшов Серхіо Переса та Льїса Хемілтона та втримав перемогу.

Це цікаво У календарі Формули-1 з'явиться гран-прі Маямі

Гонка в Імолі увінчалася великою кількістю помилок від пілотів, адже перед гран-прі пройшов сильний дощ. У підсумку Перес фінішував за межами топ-10. Завершити гонку не зміг Валттері Боттас.

Льюїс Хемілтон також був близький, щоб зійти. Британець ледь не застряг у гравії. Хемілтон повернувся на трасу та навіть фінішував другим.

Жінкам заборонили змагатися у стрибках на лижах з трампліна

Жінкам знову заборонили брати участь у змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна. Відповідне рішення прийняла Міжнародна федерація лижного спорту (FIS).

До слова Росія попри заборону презентувала форму на Олімпіаду-2020 зі своєю символікою: фото

FIS вирішила не допускати у наступному сезоні жінок до виступів на польотних трамплінах. Більшість членів комітету FIS зі стрибків з трампліна проголосували проти допуску.

Дев'ять членів комітету проголосували проти, сім – за. Але Норвегія була єдиною великою країною, що проголосувала за. Від країн, які можуть представити учасників на польотних етапах, було досить ясно почуте "ні",
– заявив рейс-директор Кубка світу зі стрибків з трампліна Сандро Пертіле.

• До 2010 років до олімпійських змагань у цьому виді спорту допускалися тільки чоловіки. У2009 році стало відомо, що жіночі стрибки на лижах з трампліна не увійдуть до програми зимової Олімпіади у Ванкувері-2010.
  • Тоді група елітних спортсменок з Канади, Норвегії, Німеччини, Словенії та США звернулася до суду через дискримінацію за статевою ознакою.
  • 3 грудня 2011 року у норвезькому Ліллехаммері пройшов перший в історії етап Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна серед жінок. У 2014 році жінки вперше виступили на Олімпійських іграх у Сочі.

Топ-клуби Європи вирішили створити Суперлігу

Стали відомі футбольні клуби, які планують створення європейської Суперліги.

Журналісти назвали групу з 12 клубів, яка досягла принципової згоди щодо створення нового турніру. Йдеться про шість топ-клубів АПЛ, трьох з іспанської Ла Ліги і трьох з італійської Серії А: