Дубль та асист Яремчука

25-річний Яремчук відзначився дублем і результативним пасом вже у першому таймі матчу 34 туру чемпіонату Бельгії проти Зюлте-Варегем.

Дивіться також Божевільний гол Маліновського приніс Аталанті перемогу над Ювентусом: відео

На 15-й хвилині гри Роман асистував Алессіо Кастро-Монтес. Вже через 14 хвилин Яремчук і сам забив гол у ворота Зюлте-Варегем.

Яремчук замкнув на дальній стійці простріл партнера. На 84 хвилині Роману Яремчуку вдалося оформити дубль. Цього разу українець сам створив гольовий момент, обігравши декількох суперників.

У підсумку Гент українських футболістів оформив блискучу перемогу з рахунком 7:2.

Тепер на рахунку українського нападника, який провів у цьому сезоні за Гент 37 матчів, вже 20 голів і 8 результативних передач.