Долгополов завершив кар'єру, перемоги Динамо та Шахтаря: новини спорту 1 травня

У суботу, 1 травня, трапилося чимало подій у світі спорту. Про найголовніші – читайте у дайджесті Спорт24.

Експерша ракетка України Долгополов завершив кар'єру

Відомий український тенісист Олександр Долгополов офіційно оголосив про завершення кар'єри. Наштовхнула спортсмена на таке рішення травма руки.

До теми Українець Стаховський виграв парний турнір серії ATP в Чехії

До заяви спортсмен додав відео, де можна побачити його найкращі моменти за кар'єру. Тенісист дякував усім за підтримку та розповів, чим буде займатись у майбутньому.

Кар'єра Долгополова: коротко

• Востаннє Олександр виходив на корт ще у 2018 році. Після чого переніс декілька операцій на руці. На турнірах ATP Долгополов виступав із далекого 2006 року. У 2012 році завдяки хорошим результатам підійнявся на 13 місце у світовому рейтингу ATP.
  • Має у своєму доробку три титули ATP – два особистих та один у парному розряді. На турнірах Великого шолома найкращий результат Долгополова – чвертьфінал Australian Open у 2011 році.

Шахтар наблизився до срібних медалей УПЛ

Шахтар та Дніпро-1 1 травня зіграли у матчі 24 туру української Прем'єр-ліги. "Гірники" здобули впевнену перемогу – 2:1.

Шахтар здобув три очки та фактично гарантував собі срібні медалі чемпіонату України з футболу. Дніпро-1 з 29 балами розташувався на 8 позиції.

Динамо завдяки хет-трику Буяльського розтрощило Ворсклу

Чинний чемпіон України Динамо 1 травня на виїзді зіграло з Ворсклою у матчі 24 туру УПЛ. Матч на стадіоні "Ворскла" завершився розгромною перемогою киян 1:5.

Таким чином, Динамо не дозволило Ворсклі піднятися у зону Ліги Європи. Полтавчани з 37 очками йдуть на 6 позиції.

Шевченко довикликав у збірну України Євгена Коноплянку

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко вирішив додати до розширеного списку футболістів, що готуватимуться до фінального турніру Євро-2020, досвідченого гравця національної команди Євгена Коноплянку.

Нині півзахисник, на рахунку якого 86 ігор та 21 гол за "синьо-жовтих", проходить процес реабілітації після надриву задньої поверхні стегна, що трапився під час березневого збору національної команди.

Якщо Євген відновиться і буде готовий узятися до роботи, він приєднається до табору головної команди, яка в період з 15 травня до 8 червня готуватиметься до Євро в Харкові.