Несподіване завершення кар'єри

Олександр Долгополов публічно оголосив, що кладе ракетку на поличку у своїх соцмережах. До заяви спортсмен додав відео, де можна побачити його найкращі моменти за кар'єру. Тенісист дякував усім за підтримку та розповів, чим буде займатись у майбутньому.

Оце так Ястремська не сперечається з тим, що допінг був: українку можуть не дискваліфікувати

Друзі, хочу оголосити, що завершую спортивну кар'єру. Це була незвичайна подорож завдовжки у все моє свідоме життя. На жаль, за кілька років через декілька операцій на кисті, я не зміг повернутися на той рівень, який потрібен для виступів там, де я себе бачу, а грати з обмеженнями і болем не бачу сенсу,
– написав Долгополов.

32-річний тенісист сподівається, що його гра на корті подобалась усім прихильникам тенісу. Далі спортсмен буде розвиватись у бізнесі та відійде від тенісного життя. Чи зможемо ми побачити Долгополова знову близьким до справи, якою займався більшу частину свого життя: "Від тенісного життя на найближчий час я відійду, а далі життя покаже".

  • Востаннє Олександр виходив на корт ще у 2018 році. Після чого переніс декілька операцій на руці. На турнірах ATP Долгополов виступав із далекого 2006 року. У 2012 році завдяки хорошим результатам підійнявся на 13 місце у світовому рейтингу ATP.
  • Має у своєму доробку три титули ATP – два особистих та один у парному розряді. На турнірах Великого шолома найкращий результат Долгополова – чвертьфінал Australian Open у 2011 році.