За інформацією авторитетного видання, Мудрик із рештою футболістів Шахтаря вирушить на тренувальні збори у Туреччину. Михайло був у складі групи, яка 10 січня перетнула українсько-польський кордон.

До теми Тренер Челсі дзвонив до Мудрика: залишилось вдарити по руках із Шахтарем

Шахтар може втримати лідера

Раніше про приїзд Мудрика на збори із Шахтарем повідомив агент футболіста.

Схоже, що трансфер лівого вінгера в АПЛ відтерміновується. Ні Арсенал, ні Челсі не готові віддавати необхідні 100 мільйонів, які вимагає Шахтар. Гендиректор донецького клубу Палкін заявляв, що "гірники" продадуть свого талановитого вихованця лише за бажану суму. В іншому разі ніякого трансферу не буде.

Нагадаємо, що клуби УПЛ отримали дозвіл виїжджати за кордон, щоб підготуватись до другого кола змагань.

За словами генерального директора Шахтаря Сергія Палкіна, збори "гірників" триватимуть до 9 лютого. У команди Ігоря Йовічевіча заплановано 6 спарингів.

Раніше ж була інформація, що Шахтар відмовився від благодійного турне у США. У донецькому клубі одразу взялись пояснювати таке своє рішення. Донеччанам не вдалось домовитись із MLS, а летіти аж у США, щоб провести лише два матчі було б невигідно для клубу.

Трансфер Мудрика – переїзд у Лондон чи матчі в Україні

  • Епопея з можливим переїздом Мудрика у Лондон вже тримає не перший тиждень. Спершу у ЗМІ фігурувала інформація лише про Арсенал. Але начебто Шахтар відмовив "канонірам", які не полишають зусиль таки підписати Михайла.
  • Тепер у боротьбу за Мудрика включився інший лондонський клуб – Челсі.
  • Інсайдери та преса повідомляли, що Мудрик вже контактував із головними тренерами обох клубів – Мікелем Артетою (Арсенал) та Гремом Поттером (Челсі).
  • Також була інформація, що лівий вінгер вже має певні домовленості з "канонірами".