Михайла Мудрика на свою сторону намагаються перетягнути два англійський гранди: Челсі та Арсенал. Та в українського вінгера ще є третій варіант – залишитись до літа в Шахтарі.

Варте уваги Футболіст Динамо хоче піти з клубу: відсутність практики змушує задуматись про іншу команду

Агент Мудрика Альохін не надав переваг жодному іноземному клубу, діло залишається за "гірниками":

Мудрик є гравцем Шахтаря і рішення щодо його трансферу прийматиме керівництво донецького клубу. Зараз Михайло готується їхати із Шахтарем на збір. Довіряйте лише офіційній інформації,
– розповів агент гравця.

Сага Мудрика

  • Шахтар вирішив підвищити свої забаганки, після того, як в боротьбу за Мудрика вступив лондонський Челсі. "Аристократи" уже пропонували за Михайла 80 мільйонів євро, а самому гравцю 7,5 мільйонів євро зарплатні на рік. Та от Челсі буде готовий подати офіційну заяву, якщо сам Мудрик хотітиме перебратись у стан "синіх". Український вінгер ж надає перевагу Арсеналу.
  • "Канонірам" тим часом не подобається поведінка Шахтаря, який вірішив відігратись на тому, що Челсі вступив у боротьбу. Арсенал уже двічі намагався домовитись з "гірниками", висуваючи пропозиції в 55 мільйонів євро та близько 65 мільйонів євро, але почув відмову.
  • Шахтар ж оцінює свого гравця близько в 100 мільйонів євро, через конкуренцію на ринку. "Гірники" готові не спішити з трансефром та "помаринувати" гравця до літа. Михайлу ж такий розвиток подій недовподоби.