За інформацією джерела, головний тренер Челсі Грем Поттер контактував із Михайлом Мудриком. Наставник розповів лівому вінгеру потенційну роль, яку він планує відвести футболіст, якщо той погодиться перейти у Челсі.

До теми "Футболісти самі вирішують, де їм грати": тренер Арсенала таємничо відповів на тему про Мудрика

Челсі серйозно налаштоване на Мудрика

Деталі розмови не повідомляють. Також у ЗМІ немає жодної інформації про зустріч Даріо Срни з представниками "аристократів".

Раніше теж була ідентична інформація, що Мудрик мав розмову й з головним керманичем Арсенала Мікелем Артетою.

Цікаво, що раніше Мудрик був налаштований лише на переїзд в Арсенал. Українізація лівого флангу "канонірів" перебуває під загрозою зриву. Адже Шахтар відхиляє пропозиції лондонців, які не готові платити за Михайла 100 мільйонів.

Челсі теж не зможе викласти таку космічну суму за 21-річного лівого вінгера.

  • Агент футболіста й взагалі заявив, що Мудрик готується до зборів із Шахтарем. Схоже, що цієї зими перехід Михайла може не відбутись. Такий розвиток подій неабияк засмутить самого Мудрика, який хоче продовжити кар'єру у топовому чемпіонаті Європи.
  • Хоча генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін теж заявляв, якщо клуби не запропонують за їх вихованця солідні гроші, то трансферу не буде.
  • Наголосимо, що Мудрик є найдорожчим футболістом в історії УПЛ, який коштує 40 мільйонів євро (за даними Transfermarkt).