Після поєдинку Лопес заявив, що присвячує перемогу хлопчику, який помер за два дні до трагічної загибелі баскетболіста Кобі Браянта. Про це повідомляє Tibuna.com.

Дізнайтесь більше: Ломаченко програв в бою за звання абсолютного чемпіона світу

Лопес не уточнив, про якого хлопчика йдеться.

Я повинен дякувати Богу. Це заради мого хлопчика, який пішов з життя раніше в цьому році – за два дні до смерті Кобі. Я вдячний, і кожен день я йду з цим. І зараз я відчуваю себе добре,
– сказав Лопес.

Після 11 раунду батько та тренер Лопеса повідомив боксеру, що він перемагає. Лопес-старший попросив сина не ризикувати. Теофімо розповів, чому не послухав батька.

"Я – боєць, мені потрібно копати глибше, я знав, що він насунеться. Я не міг дати йому це зробити, не міг розраховувати на суддівські оцінки, я теж можу вдарити. Мені плювати, я один удар приймаю і відразу віддаю. Так роблять справжні чемпіони – виходять на ринг і шукають шлях до перемоги", – сказав Лопес.

Ломаченко не сказав нічого поважного після бою

Лопес прокоментував розмову з Ломаченками у їх кутку після поєдинку. Теофімо зізнався, що не почув нічого поважного.

"Ні, нічого подібного. Я підійшов до нього і сказав Папаченко: "Відмінний бій. Дякую за роботу, спасибі, хлопці". Я сказав Ломі: "Вибач. Загалом, вибач, але справа зроблена".

Я знав, що виграв бій, але він тільки сміявся. Люди говорили, що він – номер один pound-for-pound, але я перебоксував його", – зазначив Лопес.