Анбер: Лома бачив, що Коммі вражений

Багато людей залишились в захваті від вчинку Ломаченко, хтось називає українця джентльменом, а комусь така поведінка здалась дивною. Своїми враженнями після поєдинку поділився Расс Анбер, катмен українського боксера.

Дивіться також Ломаченко довів до сліз суперника: відео емоцій Коммі після поразки

Він відразу пригадав сьомий раунд, який міг стати останнім для ганця. За його словами, у сучасному боксі не вистачає взаємоповаги, яка була у протистоянні Ломаченко – Коммі. Боксери проявили повагу, як на ринзі, так і за його межами.

Хто такий катмен

Спеціаліст, який готує боксера до поєдинку. Фахівець надає медичну допомогу боксеру під час перерв між раундами при отриманні пошкоджень.

Анбер був здивований словами Тімоті Бредлі, який сказав, що Василь показав свою слабкість, коли не добив вже враженого Коммі.

Лома бачив, що Коммі вражений. Ломаченко це розумів, але він шанує Річарда. Ломаченко знає, що він добрий хлопець. Коммі плакав на рингу, оскільки йому здавалося, що він підвів мешканців Гани. Ось як багато для нього це означало. Лома знав про це і шанував його. На пресконференції, на зважуванні та у бою було багато поваги,
– сказав Анбер.

"Ломаченко відпустив педаль газу"

На його думку, після важкого нокдауну для Річарда українець дещо збавив темп бою. Ломаченко не захотів добивати суперника, про це він зізнався вже після поєдинку. Василю стало шкода боксер з Гани.

Ломаченко не хотів, щоб Коммі отримав додаткову шкоду. Правду кажучи, після нокдауну Ломаченко відпустив педаль газу і трохи знизив оберти. Він розумів, що кут не втрутиться, щоб урятувати Коммі,
– сказав катмен українця.

Ломаченко – Коммі: що відомо про бій