Ломаченко декласував Коммі

Василь Ломаченко прогнозовано від старту бою заволодів ініціативою. Наприкінці другого раунду українець ледь не відправив ганця у нокдаун серією важких ударів.

Дивіться також Василь Ломаченко ефектно побив Річарда Коммі: відеоогляд переможного бою

Важкий удар Ломаченка у 2 раунді – відео


Колишній чемпіон IBF намагався вв'язати Ломаченка у ближній бій і, як снайпер чекав на один удар. Василь красиво провалював ганця, але в клінчах досить багато пропускав.

У третьому раунді українець знову декілька разів потурбував підборіддя Річарда неприємними ударами зліва. Уже в четвертому раунді Коммі важче дихав, проте витримував натиск колишнього чемпіона у трьох дивізіонах.

З шостого раунду на прохання батька Анатолія українець почав "шукати" печінку Коммі, "насипаючи" не тільки по голові, але й корпусу.

Перший нокдаун

У 7-у раунді Коммі вперше побував у нокдауні. Спершу Василь потужно пробив йому лівим назустріч у голові. Після цього українець повалив його на канвас коротким зліва.

Відео нокдауну


Ломаченко затиснув Річарда біля канатів і безжально добивав ганця, але той встояв і продовжив поєдинок.

Коммі витримав побиття від Ломаченка до чемпіонських раундів. Боксери пройшли всю дистанцію з 12-и раундів і Ломаченко здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.

Для 33-річного українського боксера це 16 перемога на професійному ринзі.