Першими учасниками чвертьфіналу Ліги чемпіонів стали португальський Порту та німецька Боруссія (Д).

• Порту поступився Ювентусу у матчі-відповіді. Але обидва матчі закінчилися з рахунком 2:1, тож на команди очікував додатковий час. У ньому команди обмінялися голами, і завдяки голу на чужому полі, далі пройшов саме Порту.
  • Боруссія перемогла у першому матчі в Іспанії Севілью. А у другому матчі між командами було зафіксовано бойову нічию 2:2.

Варте уваги Чи стане скандал з Гельзіним неповоротною точкою для українського футболу

У середу, 10 березня, їм компанію склали ПСЖ та Ліверпуль.

• ПСЖ вдома зіграв внічию з Барселоною. Хоча міг і поступитися, але Мессі не реалізував пенальті. Завдяки перемозі в першому матчі на виїзді, учасником чвертьфіналу став саме ПСЖ.
  • Обидва матчі між Ліверпулем та РБ Лейпциг відбулися на нейтральному полі – в Будапешті. І обидва матчі закінчилися з рахунком 2:0 на користь "мерсисайдців". Тож саме вони проходять у наступний раунд.

16-17 березня визначились ще чотири чвертьфіналісти Ліги чемпіонів.

• Реал підійшов до другого матчу з Аталантою з голом на виїзді та мінімальною перемогою. У другому поєдинку "Королівський клуб" більш впевнено провів зустріч та святкував успіх (3:1), вибивши з турніру команду Руслана Маліновського та Віктора Коваленка.
  • МанСіті зробила "золотий дубль" у матч проти Боруссії М та також завершили другу гру з рахунком 2:0 на свою користь. Олександр Зінченко отримав чудовий шанс здобути трофей з "містянами".
  • Челсі друге поспіль обіграв Атлетіко, яке з 82-ї хвилини грали у меншості. За сумою двох матчів (3:0) "аристократи" продовжили боротьбу за престижний трофей.
  • Баварія у матчі-відповіді на власному полі з труднощами здолала Лаціо. Саме мюнхенці спробують далі повторити досягнення минулого 2020 року та перемогти в Лізі чемпіонів.