Ювентус – Порту 3:2

Гол: К'єза, 49, 63, Рабіо, 117 – Олівейра, 19 (пен.), 115
Вилучення: Таремі, 54 (Порту)

До слова Неймовірний камбек Барселони чи легкий прохід ПСЖ: прогноз на матч Ліги чемпіонів

• У першому матчі португальський клуб здобув перемогу з рахунком 2:1, тому повторне протистояння обіцяло бути досить інтригуючим. "Дракони" розписалися у воротах "Старої синьйори" на початку кожного з таймів, а в кінці поєдинку К'єза відквитав один гол.
  • Перед відповідальним матчем Ювентус провів зустріч чемпіонату Італії, обігравши Лаціо з рахунком 3:1. Порту у своїй національній першості зустрічався з Жил Вісенте і здобув перемогу з рахунком 2:0.
  • Цікаво, що обидві команди в цьому сезоні ризикують скласти повноваження чемпіонів своїх країн. Ювентус йде на третій позиції турнірної таблиці Серії А, а Порту займає друге місце, відстаючи від лідируючого Спортинга на десять очок.

І знову Порту перший

Команди досить активно розпочали матч і створили перші моменти ще до 10-ї хвилини. Після навісу з правого флангу Мората головою розстрілював ворота, і Марчесін в стрибку відбив м'яч.

Згодом відповів Порту – Занусі на лівому фланзі розібрався з опонентом і прострілив на Таремі, який завдав удар, але Щенсний ногою відбив м'яч. Таремі головою намагався добити, і м'яч пройшовся по поперечині.

На 17-й хвилині Демірал збив у штрафному Таремі і заробив пенальті у власні ворота. Олівейра холоднокровно реалізував вирок і зробив рахунок 0:1.

У середині першого тайму гості з Португалії створили справжню бурю на ворота Ювентуса. Три атаки Порту поспіль, з моментами і ударами, але Щенсний впорався. Оборона "Юве" тріщала по швах.

Дивіться також Боруссія Дортмунд вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів після нічиєю проти Севільї: відео

Ювентус в контратаці також відповів. Після навісу Куадрадо Манафа не дотягнувся до м'яча, і Мората виявився на ударній позиції перед Марчесіном. Голкіпер виручив свою команду.

Після перерви туринцям вдалося відновити паритет у матчі. Роналду зупинив закид у штрафний, але поступився правом на удар К'єзі – і Федеріко вгвинтив м'яч у дальню дев'ятку.На 54-й хвилині футболіст Порту Таремі заробив другу жовтку картку та залишив свою команду на увесь другий тайм у меншості.

За декілька хвилин Ювентус втратив ідеальний шанс реалізувати більшість: К'єза у штрафному Порту зіграв на випередження, і Пепе завадив супернику завдати влучного удару по порожніх воротах – м'яч потрапив у стійку.

Все ж, на 63-й хвилині К'єза використав ще один момент і Ювентус вийшов вперед. Куадрадо зробив навіс до воротарського Порту, і К'єза головою точно пробив під поперечину.

Наприкінці основного часу Ювентус був близький, щоб закінчити матч без овертайму. Але втрутилася система VAR. Мората забив від стійки, вийшовши віч-на-віч, але при цьому попався в офсайд.

На 3 компенсованій хвилині Куадрадо на правому фланзі пройшов опонента і з кута штрафного влучив у поперечину. М'яч ніяк не хотів летіти у ворота Порту і команди змушені грати два додаткові тайми по 15 хвилин (у першому матчі Порту також здобув домашню перемогу з рахунком 2:1).