Вперше у своїй історії Ліга чемпіонів отримала ексклюзивний тиждень для матчів туру. Триденний марафон найпрестижнішого турніру завершився 19 вересня, пише 24 Канал.

Результати та огляди матчів 1 туру Ліги чемпіонів за 19 вересня

У першому слоті відбулися два матчі. Португальська Бенфіка на виїзді обіграла сербську Црвену Звезду з рахунком 2:1. Анатолій Трубін відіграв весь матч, але не зумів зберегти ворота "сухими". Проте у пропущеному голі більше питань до захисників "орлів", ніж до українського голкіпера.

В іншому матчі леверкузенський Баєр на виїзді розтрощив Феєнорд (4:0). У "фармацевтів" дублем відзначився 21-річний хавбек Флоріан Вірц.

На вечірній слот третього ігрового дня були винесені чотири поєдинки. Лондонський Арсенал, який грав без Олександра Зінченка, поділив очки з італійською Аталантою (1:1). В наступному турі "бергамаски" зустрінуться з донецьким Шахтарем.

У Мадриді Атлетіко на останній хвилині основного часу вирвав перемогу у Лейпцига. У першому таймі суперники обмінялися голами – на точний удар Шешко підопічні Сімеоне відповіли пострілом Грізмана. На 90-й хвилині перемогу "матрацникам" приніс Хіменес.

Дебютант Ліги чемпіонів французький Брест в домашньому матчі розібрався з австрійським Штурмом (2:1).

У центральному матчі ігрового дня Барселона сенсаційно поступилася Монако (1:2). "Блаугранас" на початку матчу залишилися в меншості, чим успішно скористалися "червоно-білі". Гол Ламіна Ямаля на 28-й хвилині не врятував Барселону від фіаско.

Феєнорд – Баєр 0:4

Голи: 5, 36, Грімальдо, 30, Велленройтер, 45 (автогол)

Црвена Звезда – Бенфіка 1:2

Голи: Мілсон, 86 – Арктюркоглу, 9, Кокджу, 29

Аталанта – Арсенал 0:0

Атлетіко – Лейпциг 2:1

Голи: Грізманн, 28, Хіменес, 90 – Шешко, 4

Брест – Штурм 2:1

Голи: Маньєтті, 23, Сіма, 56 – Фернандеш, 45+3 (автогол)

Монако – Барселона 2:1

Голи: Акліуш, 16, Іленікена, 76 – Ямаль, 28

За підсумком 1-го туру Ліги чемпіонів була сформована турнірна таблиця, яка складається з 36 команд. Лідерство захопили Баварія, Селтік, Баєр та ще 12 команд, які здобули перемоги. Шахтар опинився у зоні перехідних матчів на 21 місці.

Замикають таблицю головні невдахи 1-го туру: Брюгге, Слован, Янг Бойз, Динамо Загреб, Феєнорд.

Наступний тур Ліги чемпіонів відбудеться 1 та 2 жовтня. Представник України донецький Шахтар зіграє проти Аталанти.