Поразка України та решта матчів Ліги націй

Збірна України зіграла матч Ліги націй проти Німеччини в Києві. Українці в кожному з таймів пропустили по одному голу. Другий гол була забито після грубої помилки воротаря Бущана.

Як це було: Україна поступилася Німеччині у напруженому матчі Ліги націй: відео

Відквитати один гол вдалося завдяки Яремчуку та Маліновському. Перший заробив пенальті, другий його реалізував.

Для збірної України це третя поразка поспіль. Попереду на нас чекає збірна Іспанії – 13 жовтня в Києві на НСК "Олімпійський".

Щодо решти матчів, то відзначимо перемогу Іспанії над Швейцарією 1:0. Єдиний гол забив Оярсабаль.

Люксембург же вдома переміг Кіпр 2:0. До першого голу приклався "динамівець" Родрігес.

Сенсація на Ролан Гаррос

Розіграш відкритого чемпіонату Франції серед жінок закінчився сенсацією. Переможницею стала 19-річна полька Іга Швьонтек. У фіналі вона перемогла американку Софію Кенін. І заробила 1,6 мільйона євро.

Швьонтек була несіяною на турнірі, не програла жодного сету. І стала першою полькою, яка коли-небудь перемагала на турнірах Grand Slam.

Завдяки цій перемозі вона підніметься одразу на 17-е місце в рейтингу WTA.

Чергове повернення Хюлькенберга у Формулу-1

Ніко Хюлькенберг знову виступить на Формулі-1 в цьому сезоні. І знову за команду Racing Point. Правда цього разу замість Ленса Стролла, який себе не добре почуває.

При цьому про те, що він виступить на гран-прі Ейфеля, Хюлькенберг дізнався після дзвінка директора Racing Point, коли перебував у Кельні, за декілька годин до кваліфікації. Кваліфікація пройшла не надто вдало – останнє місце.

Першим же стартуватиме Валлтері Боттас з Mercedes. Його партнер Льюїс Хемілтон показав у кваліфікації лише другий результат.

Дебютна перемога "Тернополя", помста "Київ-Баскета": матчі Суперліги

Баскетболісти "Тернополя" здобули дебютну перемогу в Суперлізі – на виїзді обіграли "Одесу" 64:74.

"Київ-Баскет" переміг "Хімік" у домашньому поєдинку 65:52, взявши реванш за поразку у фіналі чотирьох Кубка України.

"Дніпро" у важкому домашньому матчі здолав "Черкаські Мавпи" 85:78.

Повернення Вернидуба в УПЛ

Український фахівець Юрій Вернидуб, який наприкінці серпня залишив солігорський "Шахтар", може повернутись в чемпіонат України. Фахівець може очолити львівський "Рух".