Ф'юрі: Він тікає від мене, бо боїться

"Циганський король" настільки впевнений у собі, що робить прогнози на можливий бій проти Усика. Ф'юрі вважає, що Олександра вистоїть лише шість раундів. Натомість його тренер Шугар Хілл віддає Усику лише чотири 3-хвилинки.

Дивіться також Усик поглузував зі звернення Ф'юрі, який обіцяв його розмазати на ринзі: кумедне фото

Тайсон запевнив, що Усик втікає від їх спільного бою Адже на пресконференції в Україні заявив, що не повернеться на ринг скоріше 2023 року. В Олександра є старі травми, які він хоче залікувати. А от Ф'юрі хоче побитись у грудні 2022-го.

Бо він же кинув мені виклик, хіба ні? Всі ж це бачили. Я йому відповів, що проведімо бій у грудні. А він каже, що не може, бо травмований після цього спарингу з Джошуа. Тому вважаю, що він тікає від мене, бо боїться. Олександр знає, що з ним трапиться. Якщо він вийде в ринг – його буде стерто з нього,
– розповів британець.

"Якщо Усик зможе вистояти 6 раундів"

Ф'юрі називає Усика лише середньоваговиком, який не зможе дати гідну відсіч його руйнівним ударам. Тайсон навіть уклав парі з наставником у тому, скільки раундів витримає українець.

"Будь-яку з мого арсеналу. Усик менший за мене, але набрав вагу. Навіть якщо він має 100 кілограмів – немає у світі ні одного надважкговаговика, який швидший та рухливіший за мене. Якщо Усик схудне до 88 – 90 кілограми – отримає швидкість та рухливість проти мене. Але ж мій розмір та руйнівна сила здолає його. Його ніби переїде двоповерхова вантажівка, притисне до рингу за 4 – 5 раунди", – сказав Ф'юрі.

Якщо Усик зможе вистояти 6 раундів, значить це я виступлю як лайно. Я точно переможу його за 6 раундів, мій тренер Шугар Хілл вважає, що за 4 раунди. Ми з ним уклали парі,
– додав володар поясу WBC.

Ф'юрі підігріває інтерес до можливого бою з Усиком