Цей турнір став надуспішним для України. Наші тенісистки побили не один національний рекорд, а головною подією став перший вихід в історії української спортсменки до півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії в одиночному розряді. Таке досягнення підкорилося Даяні Ястремській.

До теми "Було дивовижно творити історію": Ястремська присвятила Україні виступ на Australian Open

Українські тенісистки почали грати першим номером

Після закінчення змагань статистичні портали почали підбивати підсумки турніру. Зокрема, OptaAce опублікував добірку з п'яти найкращих тенісисток за кількістю віннерів.

Очолила цей топ за важливим показником українка Марта Костюк, яка вперше в кар'єрі дійшла до чвертьфіналу турніру серії Grand Slam. Вона за 5 матчів в основній сітці виконала 186 віннерів, що на 2 більше, ніж у фіналістки Цінь Вень Чжен.

Що приємно, третя сходинка в цьому рейтингу залишилася за ще однією українкою. Півфіналістка Даяна Ястремська зробила 161 віннер.

Топ-5 тенісисток за кількістю віннерів на Australian Open-2024

1. Марта Костюк (Україна) – 186
  2. Цінь Вень Чжен (Китай) – 184
  3. Даяна Ястремська (Україна) – 161
  4. Анна Калінская – 153
  5. Арина Сабалєнко – 151

Як бачимо, в українському тенісі прослідковується нова тенденція – грати в більш агресивному та домінантному стилі, і, що важливо – це приносить свій результат.

Нагадаємо, що переможниця цієї добірки також увійшла в топ-10 яскравих моментів Australian Open, де посіла четверте місце, вигравши розіграш, який складався з 42 ударів.