У середу, 17 квітня, в Лізі чемпіонів пройдуть два матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Одна із ігор пройде в німецькому Мюнхені, де місцева Баварія прийматиме Арсенал, пише 24 канал.

До теми Фанати Арсеналу відлупцювали вболівальника Баварії під час матчу Ліги чемпіонів: відео бійки

Зміна фаворита

Сезон для команди Тухеля складається невдало. Баварія вперше за 12 років не стала чемпіоном Німеччини, це звання вже де-юре оформив Баєр. Крім того, мюнхенці ганебно вилетіли з Кубка від представника третьої ліги Саарбрюкена.

Втім у Лізі чемпіонів до німців претензій мінімум. Команда набрала 16 з 18-ти балів у групі, а також попри поразку від Лаціо у першому матчі (0:1) взяла впевнений реванш (3:0).

Арсенал же навпаки видає гарні результати. Команда Артети лише в минулому турі зазнала першої поразки в АПЛ у 2024 році (0:2 від Астон Вілли). Втім лондонці все одно претендують на чемпіонство, відстаючи від Манчестер Сіті на два бали.

Перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів переможця не визначив – 2:2 на "Емірейтс". Втім якщо перед тим матчем фаворитом дуелі вважався Арсенал, то тепер більше шансів на прохід далі має Баварія завдяки фактору домашнього поля.

Варто знати Гольова феєрія у Лондоні: Арсенал із Зінченком врятував перший матч проти Баварії

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Баварія – Арсенал на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Баварія – Арсенал. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БАВАРІЯ – АРСЕНАЛ 1:0

Гол: Кімміх, 64.

БАВАРІЯ: Ноєр – Мазрауї, Даєр, Де Лігт, Геррейру – Кімміх, Лаймер – Сане, Горецка, Мусіала – Кейн.

АРСЕНАЛ: Райя – Вайт, Магальяес, Саліба, Томіясу – Райс, Жоржиньо, Едегор – Сака, Гаверц, Мартінеллі.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Баварія мінімально перемогла Арсенал та пройшла у півфінал. Там мюнхенці зіграють з Реалом або Манчестер Сіті.

90+4 хвилина

Жезус не стримав емоції та отримав жовту картку.

90+3 хвилина

Кімміх отримав жовту картку за фол на суперникові.

90+1 хвилина

Чергова заміна Тухеля на захист. Упамекано вийшов замість Сане.

90 хвилина

Рефері компенсував чотири хвилини.

89 хвилина

Мусіала прорвався по флангу та намагався з гострого кута переграти Райю. Кіпер на місці.

87 хвилина

Хід вабанк від Артети. Нкетіа вийшов замість Томіясу.

85 хвилина

Вайт попереджений за грубий фол.

81 хвилина

Жезус вибігав сам на сам із Ноєром, але суддя зірвав це забігання через офсайд у бразильця.

77 хвилина

Тухель посилює захист. Кім Мін Дже вийшов замість Мазрауї.

75 хвилина

Ноєр знімає м'яч з голови суперника після небезпечного кутового.

72 хвилина

Магальяес заблокував сильний та небезпечний удар Кімміха.

68 хвилина

Дві заміни від Арсеналу. Жоржиньо та Мартінеллі йдуть відпочивати, на їх місце виходять Троссар та Жезус.

64 хвилина

ГОООООЛ. Баварія виходить вперед! Кімміх відгукнувся на подачу Геррейру та головою вколотив м'яч в сітку. 1:0

Відео голу:

62 хвилина

Магальяес заблокував потужний удар від Горецки.

59 хвилина

Томіясу ледь не зрізав м'яч у власні ворота, намагаючись перехопити передачу на Кейна.

56 хвилина

Лаймер отримав попередження за затримку суперника.

54 хвилина

Сака невдало пішов у дриблінг на вході у карний майданчик Баварії.

48 хвилина

Небезпечно! Горецка головою пробив у поперечину, а удар після добивання парирував Райя.

Початок другого тайму

Матч поновлено, продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перший тайм завершено. Повний паритет як по грі, так і по результату. Все вирішить другий тайм.

45 хвилина

Рефері компенсував одну хвилину.

43 хвилина

Баварія забрала м'яч під свій контроль, заспокоївши гру.

39 хвилина

Саліба відгукнувся на подачу Райса зі штрафного, але м'яч до рук забрав Ноєр.

33 хвилина

Мартінеллі відгукнувся на простріл з флангу, але пробив занадто слабо. Не проблема для Ноєра.

30 хвилина

Едегору вдався непростий удар здаля, але Ноєр робить сейв.

26 хвилина

Знову сейв від Райя. Іспанець парирував дальній сильний постріл від Мусіали.

24 хвилина

Небезпечний удар Мазрауї з гострого кута. Райя кінчиками пальців відбив м'яч.

23 хвилина

Мартінеллі пішов у дриблінг біля воріт Ноєра, але Мануель встиг забрати м'яч до удару бразильця.

21 хвилина

Райс непогано пробивав з лінії майданчика, але його удар заблокований.

15 хвилина

Сака та Сане обмінялись невдалими подачами з флангу.

10 хвилина

Непоганий удар здаля від Мартінеллі, поруч зі стійкою.

7 хвилина

Неточний удар Кейна з далекої відстані.

4 хвилина

Сане накрутив кількох опонентів та скинув на Мазрауї. На навіс від мароканця відгукнувся Кейн, але пробив повз ворота.