Арсенал – Баварія – 2:2

Голи: Сака, 12, Троссард, 76 – Гнабрі, 18, Кейн, 32, пен

У Лондоні на стадіоні "Емірейтс" відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між англійським Арсеналом та німецькою Баварією. Ці клуби визначають між собою півфіналіста турніру, пише 24 Канал.

Вихід Зінченка допоміг Арсеналу вирвати нічию

Український лівий захисник Арсенала Олександр Зінченко розпочав поєдинок із лави запасних. Арсенал відкрив рахунок вже на 12-й хвилині: Букайо Сака зумів з меж штрафного пробити точно в кут воріт, відзначившись швидким голом.

Утім, Баварія не те що не посипалася після цього, а відповіла одразу двома забитими м'ячами ще до перерви. На 18-й хвилині "каноніри" втратили м'яч в центрі, після чого пішла блискавична контратака: Горецка дав пас врозріз на Гнабрі, який в падінні зрівняв рахунок.

Згодом Саліба вдарив по ногах Санне в своєму штрафному, за що рефері без вагань призначив пенальті. З 11-метрової точки пробив Кейн, який впевнено і точно поклав м'яч під праву стійку воріт.

У другому таймі на заміну вийшов Зінченко, замінивши Ківіора. Після цього Арсенал перехопив ініціативу і почав створювати небезпечні моменти біля воріт мюнхенців. Кай Хавертц опинявся в офсайді, Серж Гнабрі в спробі зробити дубль пробивав над поперечкою.

2:2 – неймовірний поєдинок завершився результативною нічиєю. Переможець протистояння визначиться у Мюнхені в матчі-відповіді, який відбудеться 17 квітня о 22:00 за Києвом.