Директор каналів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов розповів, що в Селезньова є конфлікт з менеджментом і тренерським штабом Колоса.

До теми Селезньов вперше розповів про скандал з Колосом: запідозрив змову і заперечив алкоголь

За словами Денисова, ідея запросити Селезньова у Колос належала власнику клубу Андрію Засусі.

"Коли є ініціатива президента запрошення гравця в команду і якщо гравець раптом не знаходить спільної мови з тренером, то це стає головним болем не лише гравця і тренера, а й президента", – сказав Денисов.

Селезньов приїхав з довідками

Директор каналів "Футбол 1/2/3" розповів, що спілкувався із Селезньовим та Засухою. Він підтвердив, що між власником Колоса та футболістом була зустріч.

Євген повністю заперечує, що він був напідпитку, або навіть якісь наркотики, умовно кажучи. Він приїхав з довідками, показав, що він абсолютно чистий,
– зазначив Денисов.

Він повідомив, що Засуха "готовий прийняти ситуацію такою, якою вона є". Однак проблема, як стверджує Денисов, у конфлікті між Селезньовим і Костишиним.

"За словами Селезньова, він робить всі спроби вийти на зв'язок з Костишиним, але він на зв'язок не виходить і спілкуватися не хоче", – резюмував Денисов.

До речі Колос виключив Селезньова із заявки на сезон

Деталі відсторонення Селезньова

  • Журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Ігор Бурбас 31 січня повідомив, що Колос відрахував Селезньова через порушення режиму.
  • За версією, яка з'явилася у ЗМІ, Євген буцімто прибув на товариський матч у Туреччині проти Руху у стані алкогольного сп'яніння.
  • 2-го лютого Колос офіційно підтвердив, що Селезньов відрахований з команди. Однак у клубі не назвали причину.
  • 35-річний футболіст заперечує інформацію про те, що вживав алкоголь.