Зінченко: Нехай ці великі цифри вас не лякають

Один із лідерів збірної України Олександр Зінченко продовжує підтримувати країну, виступаючи за англійський гранд. Футболіст долучився до збору коштів, який розпочав фонд Сергія Притули.

До теми Майже половина суми: за перший день українці зібрали на "Байрактари" аж 200 мільйонів гривень

Лівий захисник Манчестер Сіті виклав на своїй сторінці в інстаграмі два відео, у яких звернувся до своїх підписників із проханням робити свої пожертви на три народні "Байрактари" для української армії.

Зінченко пригадав ситуацію, яка була у Литві, та вкотре заявив про незламність нашої нації.

Необхідна сума – 500 мільйонів гривень (15 мільйонів доларів), термін один тиждень. Але нехай ці великі цифри вас не лякають – згадаємо литовців. Їм знадобилося три дні на Байрактар. Ну, а тепер згадаємо, що ми – українці. Чи є щось, що нам не під силу,
– написав футболіст.

Українці за тиждень повинні зібрати 500 мільйонів гривень. Здавалось, що це шалені кошти, але не для нашого народу. Трохи більше, ніж за 10 годин люди скинули 141 мільйон гривень. Деякі кошти ще залишались у фонді Притули, тому загалом вже зібрано 202 мільйони гривень, а це вже майже половина від потрібної суми.

Неймовірний результат вже за першу добу. Люди активно поширюють про збір грошей у своїх соцмережах, роблять репости публікації Притули та донатять на нашу армію.

Зінченко робить великий внесок у перемогу України

  • Олександр Зінченко є серед українських футболістів, які грають за кордоном, та фінансово допомагають Україні. Ініціатором такої ідеї став тренер Сергій Ребров.
  • Нещодавно лівий захисник МанСіті відкрив благодійний фонд, який допомагатиме українцям, котрі стали жертвами війни проти Росії.
  • Одне з тренувань англійського клубу Олександр провів із 10-річним Андрієм, який вимушено покинув рідну домівку через російську агресію.
  • Зінченко оформив свій четвертий чемпіонський титул із МанСіті в АПЛ. Олександр присвятив його Україні. Футболіст огорнув кубок синьо-жовтим прапором, поставивши його перед трибуною "з уболівальниками містян". Український легіонер не стримав сліз, а фанати "містян" влаштували овації українцю.
  • Футболку Зінченка з англійського клубу продали за понад 6 тисяч доларів на благодійному аукціоні. Про це повідомив активіст Сергій Стерненко.
  • Зінченко роздумував над тим, щоб покинути англійський клуб та зі зброєю у руках відправитись на передову.